acem2019delhi.com

II. Mahmud : Yeniden Yapılanma Sürecinde İstanbul - İstanbul in the Process of Being Rebuilt

Responsive image
Reformlarıyla siyasetten topluma, sağlıktan sanata, iktisattan kültüre varıncaya kadar hemen her alanda Osmanlı İmparatorluğu'nu yeniden yapılandıran ve yeni bir istikamete sevk eden 2. Mahmud, Batılaşma hareketiyle de Türkiye Cumhuriyeti'nin çağdaş atılımlarına ve fikri temellerine öncülük yapan padişahtır. Böyle olmakla beraber torunu 2. Abdülhamid ile birlikte imparatorluğun son yüzyılın en önemli hükümdarlarında biri olan 2. Mahmud'un hayat ve icraatlarını konu alan müstakil eserlerin henüz yazarlarını beklemekte olması şaşırtıcıdır.
YAYIN TARİHİ:
2010-01-01
DOSYA BOYUTU:
10,32
ISBN:
DİL:
TÜRK
YAZAR:
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

II. Mahmud : Yeniden Yapılanma Sürecinde İstanbul - İstanbul in the Process of Being Rebuilt PDF

II. Mahmud : Yeniden Yapılanma Sürecinde İstanbul - İstanbul in the Process of Being Rebuilt harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır . Okuyabilirsin II. Mahmud : Yeniden Yapılanma Sürecinde İstanbul - İstanbul in the Process of Being Rebuilt sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ra of Mahmud II. The prices of food and drink that were sold in the Istanbul market were quite high ... II. Mahmud : Yeniden Yapılanma Sürecinde İstanbul = Istanbul in... ... . Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. II. Mahmud - Yeniden Yapılanma Sürecinde İstanbul / Istanbul In The Process Of Being Rebuilt " Kutulu. ...Sürecinde İstanbul - Istanbul in the Process of Being Rebuilt. Yılı : 2010 Dili : Türkçe Özellikler : Cildi : Diğer Durum : Yeni. Mahmud döneminde İstanbul'un üstlendiği rolü, İstanbul'un 18... Basım Yeri : İstanbul. Ba ... II Mahmud Yeniden Yapılanma Sürecinde İstanbul Istanbul In The... ... . Mahmud döneminde İstanbul'un üstlendiği rolü, İstanbul'un 18... Basım Yeri : İstanbul. Basım Tarihi : 2010-10. Kapak Türü : Ciltli-Kutulu. Turkey -- History -- Mahmud II, 1808-1839. Ek Başlık: Yeniden yapılanma sürecinde İstanbul. Istanbul in the process of being rebuilt. Dil Koleksiyon Seç Açık Erişim Kaynaklar E-Kitap Online Kütüphane II. sürecinde İstanbul = Istanbul in the process of being rebuilt. Mahmud dönemi -- İstanbul. Yeniden yapılanma süreci -- II. ...İstanbul - İstanbul in the Process of Being Rebuilt. İmparatorluğu'nu yeniden yapılandıran ve yeni bir istikamete sevk eden 2 biri olan 2. Mahmud'un hayat ve icraatlarını konu alan müstakil... all catalog, articles, website, & more in one search. catalog books, media & more in the Stanford Libraries' collections. İkinci Mahmud. Istanbul in the process of being rebuilt. İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti. sağlıktan sanata, iktisattan kültüre varıncaya kadar hemen her alanda Osmanlı İmparatorluğu'nu yeniden yapılandıran ve yeni bir istikamete se...