acem2019delhi.com

Temel Dini Bilgiler Her Müslümanın Bilmesi GerekenSorularCevaplar

Responsive image
Ehliyet almak ve dünyevi maişetimiz için pek çok bilgileri öğreniyoruz, hatta koca koca kitapları ezberliyoruz. Peki dünyada ve ebedi hayatta huzurlu ve mutlu yaşamanın bilgisini elde etmeye aynı ciddiyetle çalışıyor muyuz?Bazı bilgiler vardır ki, onu mütehassıs olan kimseler, yani alimler bilse yeterlidir. Ama bazı bilgiler vardır ki onu her Müslümanın mutlaka, ama mutlaka bilmesi gerekir. Buna Farz-ı ayn olan”, yani “Her Müslümanın Mutlaka Öğrenmesi Gereken” bilgiler denir. İşte bu kitapçıkta, bu temel bilgiler, “Sorulu Cevaplı” verilmiş bulunmaktadır.
YAYIN TARİHİ:
2012-02-01
DOSYA BOYUTU:
4,80
ISBN:
6058736207
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Burhan Bozgeyik
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Temel Dini Bilgiler Her Müslümanın Bilmesi GerekenSorularCevaplar PDF

Temel Dini Bilgiler Her Müslümanın Bilmesi GerekenSorularCevaplar harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Burhan Bozgeyik. Okuyabilirsin Temel Dini Bilgiler Her Müslümanın Bilmesi GerekenSorularCevaplar sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


.... Bu tevbe muteber midir? Muteberdir. 19 ... Her Müslümanın Bilmesi Gereken 20 Dini Bilgi - Galeri ... . Dinin hangi dindir? İslam dinidir. 20. Kitabın hangi kitaptır? Kur'an'dır. ...Bİlmesİ Gereken Sorular hakkında bilgi ve tartışmalar. CEVAP:Allah(cc) 2-SORU : Dinimiz ne? CEVAP:Allah(cc) 'nun kuluyuz. 6-SORU : Siz Müslüman mısınız? ... Bir Müslümanın mutlaka bilmesi gereken temel dini bilgileri sizler için soru-cevap şeklinde derledik. Meleklere iman ile ilgili bilinmesi gereken temel bilgiler. Soru ve cevaplarla müslümanlık. Mü ... PDF Temel Dini Bilgiler Soru Cevap Güngör Çakan ... . Soru ve cevaplarla müslümanlık. Müslümanmısın? Allah'ın kuluyum. Dinin hangi dindir? İslam dinidir. Kitabın hangi kitaptır? Kur'an'dır. İslam dininin temel esaslarını kabul etmeyen, Hz.Peygamber'in, Yüce Allah'tan getirdiği kesin olarak bilinen hususları inkar eden kimsedir. Işte O Zamandan Beri Müslümanız Elhamdülillah. 9-soru :kimin Zürriyetindensiniz? ...cevap:hz. Adem (as )'ın Zürriyetindeniz. Ama bazı bilgiler vardır ki onu her Müslümanın mutlaka ama mutlaka bilmesi gerekir. İşte bu kitapçıkta bu temel bilgiler "Sorulu Cevaplı" verilmiş bulunmaktadır. Anasayfa > İslami Bilgiler > Dini Sorular Ve Cevapları >. Her Müslümanın Bilmesi Gereken Soru Ve Cevaplar. Rabbim, beni yaratan Allâh-ü Te'âlâ' dır. 3. Dinin nedir? Cevap : Mükellef denir. Soru 2 : Mükellef olan insanın bilmesi gereken fiiller sekiz tanedir. Cevap : a- Farzı Ayın: Mükelleflerden her birinin yapması gereken farzlardır. Her Müslümanın Bilmesi Gereken Sorular, Temel bilgilerden oluşan soruları ve cevaplarını bulacaksınız. Peygamber'in hadisleri sağlar. Ahirette hesap nasıl olacak? Bir Müslümanın bilmesi gereken temel dini bilgileri sizler için soru cevap şeklinde derledik. Soru ve cevaplar ile her M...