acem2019delhi.com

Sandman 4Sisler Mevsimi

Responsive image
Sandman’in 1990’ların en beğenilen ve ödül kazanmış çizgi roman serisi olmasının bir nedeni var: Neil Gaiman tarafından yazılan ve çizgi roman sektörünün en çok rağbet gören çizerleri tarafından resimlenen bu akıllıca yazılmış ve derin bir hüzün içeren destan; çağdaş kurgu, tarihi öyküler ve efsanelerin kusursuzca bir araya getirildiği, modern mitoloji ve karanlık fantezinin birleşimi olan bir eser. SANDMAN efsanesi çizgi roman edebiyatında eşi olmayan, unutamayacağınız bir öykü.SİSLER MEVSİMİ, bizi Ebediler Ailesi’nin diğer üyeleri ile tanıştırıyor. Kader’in bahçesinde başlayan olaylar dizisi, Düş’ün cehennemi tekrar ziyaret etmesiyle doruğa ulaşır. Kendisini bekleyen cehennemin efendisi Lucifer, Düş’ü hiç beklemediği bir şekilde karşılayacaktır. Lucifer’ın üzerine yüklediği ağır sorumluluk, Düş’ün pek çok mistik tanrıyla muhatap olmasına neden olacaktır.
YAYIN TARİHİ:
2012-08-01
DOSYA BOYUTU:
12,89
ISBN:
6055334086
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Neil Gaiman
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Sandman 4Sisler Mevsimi PDF

Sandman 4Sisler Mevsimi harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Neil Gaiman. Okuyabilirsin Sandman 4Sisler Mevsimi sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...rından biri olan dördüncü cildinde şimdiye dek anlatılan tüm küçük hikayeler bir bütünün etrafında dönmeye başlıyor ... Sandman 4-Sisler Mevsimi Elif Ersavcı ... . Sandman 4-Sisler Mevsimi. İthaki Yayınları. Sandman 4-Sisler Mevsimi. Stok Kodu. : İYSANDMAN004. Tedarik Süresi Aynı Gün Olan Siparişler 24 Saatte KARGODA. Sandman 4 Sisler Mevsimi İthaki Yayınları. İsmim görünmesin. Yorumu Gönder. Sandman 4 Sisler Mevsimi İthaki Yayınları... Sandman 4 & Sisler Mevsimi Kitabı Hakkındaki Genel Bilgiler Bu yazımızda Sandman 4 & Sisler Mevsimi kitabını ince... Sandm ... Sandman 4 Sisler Mevsimi ... ... Sandman 4 & Sisler Mevsimi Kitabı Hakkındaki Genel Bilgiler Bu yazımızda Sandman 4 & Sisler Mevsimi kitabını ince... Sandman 4-Sisler Mevsimi en uygun fiyat ve hızlı kargo seçenekleriyle idefix'te. Hemen Sandman 4-Sisler Mevsimi satın alın, indirimli ve avantajlı seçenekleri kaçırmayın! Neil Gaiman'ın yazdığı ve dönemin yetenekli sanatçıları tarafından çizilen "Sandman" serisinin tekrar bas...