acem2019delhi.com

Barnabas'ın İncileri (Uyanış ve Direniş)

Responsive image
İktidar odaklarının ve istihbarat örgütlerinin peşinde olduğu bir sandık, Hakkari dağlarında bir mağarada bulunur. Bu, Barnabas’ın sandığıdır.Gelişen olaylar, kendi halinde yaşayan Oğuz Tekin’in etrafında dönmeye başlar.Oğuz, içinde yaşadığı ve bir parçası olduğu sisteme karşı başkaldırma duygularıyla doludur. Günlük hayatında ve iş ilişkilerinde, kafasında geliştirdiği sosyalizm anlayışına uygun şekilde davranmaktadır.Bir kahramandır Oğuz.Ne var ki, dünya görüşü gereği olan paylaşımcılığında hiç de seçici değildir. Elindekileri dağıtır, kaybeder.Bu arada ailesini sürekli ihmal eder. İşleri bozulur, hapse düşer. Ve sisteme uyumsuz olmanın bedelini ödediği hapislik günlerinde, dışarıdaki iktidar oyunlarının içinde bulur kendini.Hapisten çıkınca, bir özgürlük ortamında yaşamadığını daha açık şekilde görür. Ticaret ilişkileri, aile bağları, değer yargıları dağılmaktadır.Bir kurbandır Oğuz.
YAYIN TARİHİ:
2012-07-18
DOSYA BOYUTU:
4,62
ISBN:
6055646615
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Hasan Yılmaz
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Barnabas'ın İncileri (Uyanış ve Direniş) PDF

Barnabas'ın İncileri (Uyanış ve Direniş) harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Hasan Yılmaz. Okuyabilirsin Barnabas'ın İncileri (Uyanış ve Direniş) sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...an Yılmaz. Satıcı. 10,00 TL. Sepete Ekle ... Barnabas'ın İncileri (Uyanış ve Direniş) - Kitap Hasan Yılmaz ... . Barnabas'ın İncileri (Uyanış ve Direniş). Hasan Yılmaz. Satıcı. Barnabas'ın İncileri (Uyanış ve Direniş). Hasan Yılmaz Siyah Beyaz Yayınları. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Barnabas'ın İncileri (Uyanış ve Direniş) Yazar:Hasan Yılmaz Yayınevi:Siyah Beyaz Yayınları ISBN:9786055646615 Basım Yılı:2012... Barnabas'ın İncileri (Uyanış ve Dir ... Barnabasın İncileri Uyanış ve Direniş Kitabı ... ... Barnabas'ın İncileri (Uyanış ve Direniş) hakkında testler, değerlendirmeler, kitabın karakterleri, diğer baskıları ve daha fazlası. Barnabas'ın İncileri (Uyanış ve Direniş). 9786055646615. 621142. Barnabas'ın İncileri (Uyanış ve Direniş). Siyah Beyaz ...