acem2019delhi.com

LabirentYöneliş

Responsive image
Yazarın önceki eseri "Labirent: Ölenler ve Gülenler", kaotik olayların tohumlarının atıldığı dini ve tasavvufi unsurlar barındıran başlangıç romanıdır. İstihbarat savaşlarında dinin rolü üzerinde durulmuştur. Konusu aşk ve tasavvuf olan bir romandır. Gerçek aşktan ilahi aşka dönüşen sevgilerin hikayesidir. Realist değildir. Yaşananların gerçekle ilgisi yoktur. İnsanların nasıl yaşamaları gerektiği anlatılmış, olaylara din ve ahlak açısından bakılmıştır. Ruhun karanlıklarına bir nebze ışık tutmak amacı güdüldüğü için tasavvufi deyimlere ve konulara önem verilmiştir. Dini konularda tecessüs sahibi olanlara tavsiye ederim. Okuyucularıma mutluluk duyacakları mesut saatler geçirmelerini dilerim.
YAYIN TARİHİ:
2015-10-16
DOSYA BOYUTU:
9,53
ISBN:
6053233664
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Adil Küçükay
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

LabirentYöneliş PDF

LabirentYöneliş harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Adil Küçükay. Okuyabilirsin LabirentYöneliş sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...r. Labirent 1: Ölümcül Kaçış izle, The Maze Runner 1 Türkçe dublaj ve altyazılı izle, The Maze Runner 1 720p 1080p izle ... Labirent Yöneliş Adil Küçükay ... . 2014. Oyuncular: Dylan O'Brien... 28 TL. Yazarın önceki eseri "Labirent: Ölenler ve Gülenler", kaotik olayların tohumlarının atıldığı dini ve tasavvufi unsurlar barındıran başlangıç romanıdır. 26.25 TL. Yazarın önceki eseri "Labirent: Ölenler ve Gülenler", kaotik olayların tohumlarının atıldığı dini ve tasavvufi unsurlar barındıran başlangıç romanıdır. Labirent Bina Otomasyon ve Elektronik Sistemler Tic. Ltd. Şti. 2000 yılında kurulmuştur. Firmamız "bina elektroniği" alan ... Labirent Yöneliş | bkmkitap.com ... . Labirent Bina Otomasyon ve Elektronik Sistemler Tic. Ltd. Şti. 2000 yılında kurulmuştur. Firmamız "bina elektroniği" alanında faaliyetlerine başlamış zamanla aşağıdaki ana başlıklarda uzmanlaşmıştır 9786053233664. 400868. Labirent Yöneliş. Cinius Yayınları. 25.93. Labirent Yöneliş - Adil Küçükay ürününün 4 adet mağaza içerisinden ücretsiz kargo ve bkm express Labirent Yöneliş - Adil Küçükay özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. 31.50 TL. Yazarın önceki eseri "Labirent: Ölenler ve Gülenler", kaotik olayların tohumlarının atıldığı dini ve tasavvufi unsurlar barındıran başlangıç romanıdır. Labirent Yöneliş. 5,0 (0 Yorum). Yazarın önceki eseri "Labirent: Ölenler ve Gülenler", kaotik olayların tohumlarının atıldığı dini ve tasavvufi unsurlar barındıran başlangıç romanıdır....