acem2019delhi.com

BidigagoBir Dünya Fikir

Responsive image
Abm Yayınevi’nin yeni ve benzersiz çocuk kitabı Bidigago Bir Dünya Fikir piyasada. Eda Albayrak’ın yazdığı Bidigago Bir Dünya Fikir adlı kitap, öğretmenlerinin öğrencilerine yaratıcı zeka günlüğü tutmalarını istemeleriyle başlıyor. Sınıftaki her öğrenci kendi günlüğüne bir yandan yaratıcı zeka dersinde yaşadıklarını yazıyor bir yandan da ders defterlerini tutmuş oluyorlar. Kitabı benzersiz yapan özellik ‘’yaratıcı zekayı geliştiren oyunlarla’’ dolu olmasıdır. Kitap içindeki aktivite dolu sorularla çocukları bir yandan akıcı ve esnek düşünmeye yönlendirirken diğer yandan kişisel düşünceyi ön plana çıkarmaktadır. Kitap bir yönüyle çocuklara sınıfta ders esnasında yaşanan olayları konuşma diliyle anlatan bir roman, diğer yönüyle de yaratıcı zeka geliştirme oyunlarıyla dolu bir etkinlik kitabı özelliğindedir. Onlarca zeka oyunu ve şifrelerle dolu kitabı okuyan çocukların, okurken ellerinde daima bir kalem bulundurmaları gerekiyor. Çünkü her an bir oyunda o sınıfın öğrencileri Alp, Emre, Zeynep, Defne, Mine, Sinan ve Demir’le birlikte oyunlara katılabiliyorlar.
YAYIN TARİHİ:
2018-09-05
DOSYA BOYUTU:
6,43
ISBN:
6055171766
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Eda Albayrak
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

BidigagoBir Dünya Fikir PDF

BidigagoBir Dünya Fikir harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Eda Albayrak. Okuyabilirsin BidigagoBir Dünya Fikir sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...cukları bir yandan akıcı ve esnek düşünmeye yönlendirirken, diğer yandan da kişisel düşünceyi ön plana çıkarmaktadır ... Bidigago Bir Dünya Fikir Kitabı ... . 22.90 TL. Bidigago Bir Dünya Fikir, aktivite dolu sorularıyla çocukları bir yandan akıcı ve esnek düşünmeye yönlendirirken, diğer yandan da kişisel düşünceyi ön plana çıkarmaktadır. Bidigago Bir Dünya Fikir, öğretmenlerinin öğrencilerinden yaratıcı zeka günlüğü tutmalarını istemeleriyle başlıyor. Bu kitapta bir dünya fikirle, aklımızın sınırlarını zorlayacağız. Bidigago Bir Dünya Fikir, öğretmenlerinin öğrenci ... Bidigago Bir Dünya Fikir ... . Bu kitapta bir dünya fikirle, aklımızın sınırlarını zorlayacağız. Bidigago Bir Dünya Fikir, öğretmenlerinin öğrencilerinden yaratıcı zeka günlüğü tutmalarını istemeleriyle başlıyor. Sınıftaki her öğrenci kendi günlüğüne bir yandan yaratıcı zekâ dersinde... Bidigago-Bir Dünya Fikir. Posted on Ocak 23, 2018 by yagizlahayat. Bidigago, olabildiğine farklı, zihin açıcı ve interaktif bir yapıda hazırlanmış, bolca eğlence içeren bir günlük. 5 €. Stokta Mevcut. Okul dönemi 5 - 10 yaş. Bidigago Bir Dünya Fikir. Abm Yayınevi'nin yeni ve benzersiz çocuk kitabı Bidigago Bir Dünya Fikir piyasada. Tedarik Süresi Aynı Gün Olan Siparişler 24 Saatte KARGODA. Bidigago Bir Dünya Fikir Abm Yayınevi. Belki de içindedir. Bu kitapta bir dünya fikirle, aklımızın sınırlarını zorlayacağız....