acem2019delhi.com

Kemiklerin Şifresi (Cep Boy)

Responsive image
İskoçya'nın uzak Hebrid adalarından biri olan Runa'da, adli antropolog Dr. David Hunter'ı tüyler ürperten bir keşif beklemektedir.Neredeyse tamamen yanıp, ayakları ve bir eli sağlam kalmış bir ceset bulunmuştur. Yerel polis kaza sonucu ölüm raporu vermekte acelecidir, ama Hunter'ın içgüdüleri aksini söylemektedir: Karşılarındakinin bir cinayet vakası olduğu kanısındadır. Gerçekte Runa ilk anda göründüğü gibi huzurlu bir toplum olmaktan çok uzaktır... ve yanmış ceset de onun karanlık sırlarından sadece biridir.Etkili, sürprizli ve sarsıcı...Kemiklerin Şifresi kitapları tüm dünyada çok satanlar listesinde yer alan birinci sınıf bir romancının kan donduran yeni polisiye romanı.
YAYIN TARİHİ:
2012-07-19
DOSYA BOYUTU:
9,78
ISBN:
6053752059
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Simon Beckett
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Kemiklerin Şifresi (Cep Boy) PDF

Kemiklerin Şifresi (Cep Boy) harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Simon Beckett. Okuyabilirsin Kemiklerin Şifresi (Cep Boy) sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...rin Şifresi... Kemiklerin Şifresi Cep Boy ... Kemiklerin Şifresi Cep Boy ... . Yıl : 2012,00000000 Sayfa Sayısı : 416,00000000. Yazar : {%FILITRELINK_3%}. Kemiklerin Şifresi Cep Boy-Simon Beckett-İthaki Yayınları-Çevirmen Nur Küçük -Kapak Türü Karton Kapak-Sayfa Sayısı 416 -Basım Yılı 2012 | Iskoçya'nin uzak Hebri. Kemiklerin Şifresi : Cep Boy - Simon Beckett - LV'S Global Media. İskoçya'nın uzak Hebrid adalarından biri olan Runa'da, adli antropolog Dr. David Hunter'ı tüyler ürperten bir ke ... Kemiklerin Şifresi (Cep Boy) - Simon Beckett | kitapyurdu.com ... . David Hunter'ı tüyler ürperten bir keşif... Kemiklerin Şifresi kitapları tüm dünyada çok satanlar listesinde yer alan birinci sınıf bir romancının kan donduran yeni polisiye romanı. Ölümün Kimyası (Cep Boy). 9.75 13. 30.Eyl.2018 - Kemiklerin Şifresi : Cep Boy - Simon Beckett. Kemiklerin Şifresi : Cep Boy - Simon Beckett. Bu Pin'i ve daha fazlasını H!l4l tarafından oluşturulan Eğitimm panosunda bulabilirsiniz. Etkili, sürprizli ve sarsıcı... Kemiklerin Şifresi kitapları tüm dünyada çok satanlar listesinde yer alan birinci sınıf bir romancının kan donduran yeni polisiye romanı. (Tanıtım Bülteninden). Kemiklerin Şifresi kitapları tüm dünyada çok satanlar listesinde yer alan birinci sınıf bir romancının kan donduran yeni polisiye romanı. Ölümün Kimyası (Cep Boy). 8.45 13. Etkili, sürprizli ve sarsıcı... Kemiklerin Şifresi kitapları tüm dünyada çok satanlar listesinde yer alan birinci sınıf bir romancının kan donduran yeni polisiye romanı. (Tanıtım Bülteninden). Etkili, sürprizli ve sarsıcı... Kemiklerin Şifresi kitapları tüm dünyada çok satanlar listesinde yer alan birinci sınıf bir romancının kan donduran yeni polisiye romanı. Ölümün Kimyası (Cep Boy). 11.7 13. Kemiklerin Şifresi David Hunter'ın sevdiği kadınla ve peşini bırakmayan geçmişiyle birlikte Londra'da olması gerekiyordu. %20. Kemiklerin Şifresi (Cep Boy). Simon Beckett. Kemiklerin Şifresi kitapları tüm dünyada çok satanlar listesinde yer alan birinci sınıf bir romancının kan donduran yeni polisiye romanı. Kapan. 22,50 TL. Ölülerin Fısıltısı (Cep Boy). İskoçya açıklarında küçük bir ada olan Runa'da, adli antropolog Dr. David Hunter'ı tüyler ürperten bir keşif beklemektedir.Ayakları ve bir eli dışında neredeyse tamamen yanmış bir ceset......