acem2019delhi.com

Hep Aşka Dair

Responsive image
Her türlü iktidara ve ırkçılığa karşı duran, feminist hareketin önde gelen aktivist ve teorisyenlerinden Bell Hooks, aşkın/sevginin ne olduğuna odaklandığı kitabında, Erich Fromm ve M. Scott Peck’i yankılayarak, sevmenin doğuştan gelen bir meziyet değil; bir irade, bir edim olduğunun altını çiziyor. Sevmeyi öğrenebilir, her an, her koşulda cesaretle, içtenlikle onu pratik edebiliriz… Kendimizi ve ilişkilerimizi yoksunluktan değil, bütünlüklü bir varoluş hâlinden kurmak… İşte Hooks’a göre gerek bireyin kendini gerçekleştirmesinin gerekse bireylerin eşitlik, adalet, özgürlük ve dayanışma temelinde bir arada olmasının, gereken toplumun tinsel, düşünsel ve edimsel gelişiminin biricik yolu budur.Biz, sevginin, aşkın yeşerdiği bir kültürde yaşamak istiyoruz. Toplumumuzun her hücresine sinmiş sevgisizliği sona erdirmeyi arzuluyoruz. Bu kitap bize sevgiye, aşka nasıl geri döneceğimizi anlatıyor. Hep Aşka Dair: Yeni Vizyonlar, sevginin dönüştürücü gücüne dair umutlandırıcı, neşelendirici bir bakış açısı ortaya koyarak sevme hünerini kavramanın radikal ve yeni yollarını sunuyor. Bize yeniden sevmek için ne yapmamız gerektiğini gösteriyor. Yüzümüzü sevmenin sırrına ererek, onun lütfuna mazhar olmak için yapmamız gerekenlere çeviriyor.
YAYIN TARİHİ:
2018-10-23
DOSYA BOYUTU:
4,50
ISBN:
6052601396
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Bell Hooks
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Hep Aşka Dair PDF

Hep Aşka Dair harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Bell Hooks. Okuyabilirsin Hep Aşka Dair sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...oks. Aşka Dair Söz. 1. Aşkı anlatmak zordur ... Mustafa Ceceli Hep Aşka Dair ... . Sevdiğine düzgün ifade etmek zordur. Yazımız da bulunan Aşka Dair Etkileyici Sözleri facebook ya da twitterdan paylaşabilirsiniz. Hep Aşka Dair: Yeni Vizyonlar, sevginin dönüştürücü gücüne dair umutlandırıcı, neşelendirici bir bakış açısı ortaya koyarak sevme hünerini kavramanın radikal ve yeni yollarını sunuyor. Bell Hooks tarafından kaleme alınan Hep Aşka Dair Pdf İndir isimli 216 sayfadan oluşan kitap; NOTABENE YAYINLARI yayınevinin 23/10/2018 Salı tarihinde ve 1... ...biriktirdim hep aşka dair Sen gidersin ... Hep Aşka Dair Sözleri ve Alıntıları ... ... ...biriktirdim hep aşka dair Sen gidersin aşk kalır diyor bir şair Yeniden buluşana dek Sımsıkı sarılana dek .. günlerimiz oldu Gülücüklerimiz oldu en çok senden Anılar biriktirdim hep aşka dair Sen .. ...biriktirdim hep aşka dair Sen gidersin aşk kalır diyor bir şair Yeniden buluşana dek Sımsıkı sarılana dek .. Güzel günlerimiz oldu Gülücüklerimiz oldu en çok senden Anılar biriktirdim hep aşka dair Sen.. 29 TL. Hep Aşka Dair: Yeni Vizyonlar, sevginin dönüştürücü gücüne dair umutlandırıcı, neşelendirici bir bakış açısı ortaya koyarak sevme hünerini kavramanın radikal ve yeni yollarını sunuyor. Hep Aşka Dair: Yeni Vizyonlar, sevginin dönüştürücü gücüne dair umutlandırıcı, neşelendirici bir bakış açısı ortaya koyarak sevme hünerini kavramanın radikal ve yeni yollarını sunuyor. Hep Aşka Dair: Yeni Vizyonlar, sevginin dönüştürücü gücüne dair umutlandırıcı, neşelendirici bir bakış açısı ortaya koyarak sevme hünerini kavramanın radikal ve yeni yollarını sunuyor. Kargo. Fiyat. Hep Aşka Dair - 1.baskı. Bell Hooks. Satıcı. 14,50 TL. Sepete Ekle. Hep Aşka Dair. Bell Hooks. Satıcı. 24.30 TL. Hep Aşka DairHep Aşka Dair - Her türlü iktidara ve ırkçılığa karşı duran, feminist hareketin önde gelen aktivist ve teorisyenlerinden BellHooks, aşkın/sevginin ne olduğuna odaklandığı kitabında... Hep Aşka Dair: Yeni Vizyonlar, sevginin dönüştürücü gücüne dair umutlandırıcı, neşelendirici bir bakış açısı ortaya koyarak sevme hünerini kavramanın radikal ve yeni yollarını sunuyor. 21.75 TL. Hep Aşka Dair: Yeni Vizyonlar, sevginin dönüştürücü gücüne dair umutlandırıcı, neşelendirici bir bakış açısı ortaya koyarak sevme hünerini kavramanın radikal ve yeni yollarını sunuyor. Bell Hooks. Kitap Tanıtımı. Her türlü iktidara ve ırkçılığa karşı duran, feminist hareketin önde gelen aktivist ve teorisyenlerinden Bell Hooks, aşkın/sevginin ne olduğuna odaklandığı kitabında... 20.94 TL. Hep Aşka Dair: Yeni Vizyonlar, sevginin dönüştürücü gücüne dair umutlandırıcı, neşelendirici bir bakış açısı ortaya koyarak sevme hünerini kavramanın radikal ve yeni yollarını sunuyor. 21.75 TL. Hep Aşka Dair: Yeni Vizyonlar, sevginin dönüştürücü gücüne dair umutlandırıcı, neşelendirici bir bakış açısı ortaya koyarak sevme hünerini kavramanın radikal ve yeni yollarını sunuyor....