acem2019delhi.com

Canlı Denizaltı Balina

Responsive image
Hayvanların belgeseller de anlatılanların çok ötesinde bir dünyası vardır. Bizim için genellikle bilinmeyen ve gizemli dünyadır bu. Elinizdeki kitap sayfalarını kendisini anlatması için evini sırtında taşıyan kaplumbağaya açtı. Yayınevine ise fotoğrafları temin etmek ve karikatürleri çizdirmek kaldı. Kendi dilinden kaplumbağanın ilginç dünyasını okumaya hazır mısınız?
YAYIN TARİHİ:
2012-07-01
DOSYA BOYUTU:
5,56
ISBN:
9759093457
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Arif Sarsılmaz
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Canlı Denizaltı Balina PDF

Canlı Denizaltı Balina harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Arif Sarsılmaz. Okuyabilirsin Canlı Denizaltı Balina sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...llikle bilinmeyen ve gizemli dünyadır bu ... CANLI DENİZALTI BALİNA | Nadir Kitap ... . CANLI DENİZALTI BALİNA kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. kitapları ve MUŞTU 2013 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 6 milyon kitap NadirKitap.com'da. 1.7 milyon dolarlık balina denizaltı. ABD'de DeepFlight Super Falcon denizaltıtısı üretildi. Özel tasarımına göre tek veya iki kişi taşıyabilen denizaltı, maksimmum 230 kg ağırlığa çıkıyor. Denizaltı, 120 metre derinliğe inebili ... DENİZALTICI: | Denizaltı'da 3D Sanal Tur [Virtual Tour-VR] ... . Denizaltı, 120 metre derinliğe inebiliyor. İki iskeletleri arasındaki boşluğu suyla doldurarak denizin dibine inen denizaltıların aksine, DeepFlight Super Falcon bir balina gibi suya dalıyor. CANLI YAYIN. Denizaltı Kaşifleri. Deniz altının derinliklerinde nefes kesen bir macera. Will Nekton, Kaiko Nekton, Fontaine Nekton ve Antaeus Nekton'dan oluşan araştırmacı ailemiz her bölümde deniz... CANLI YAYIN. Haberler. > Güncel. > Denizaltı sandılar balina çıktı. Denizaltı sandılar balina çıktı. Ölüdeniz açıklarında yaklaşık 20 metre uzunluğunda Akdeniz balinası görüldü. Canlı Denizaltı Balina. Altın Burç Yayınları. Arif Sarsılmaz. Elinizdeki kitap sayfalarını kendisini anlatması için ağırlıkları 200.000 kg'ı bulan okyanusların canlı denizaltısı balinaya açtı. Özel tasarımına göre tek veya iki kişi taşıyabilen denizaltı, maksimmum 230 kg ağırlığa çıkıyor. Denizaltı, 120 metre derinliğe inebiliyor. Balina gibi suya dalabiliyor. TGRT Haber Canlı İzle. Fethiye'nin ölüdeniz beldesinde yamaç paraşütü pilotu gökyüzünden gördüğü cismİ denizaltı sanarken bu cismin balina olduğunu görünce şaşkına döndü. Adrenalin Tutkunların yeni oyuncağı Balina denizaltı. suhulettin hıdır 4.574 lượt xem6 năm trước. 3:01. Balinalar Çıldırdığında, '' En Büyük 5 Balina İnsanları Yuttu!! ..! Bunlar KAÇMAZ! Adrenalin Tutkunların yeni oyuncağı Balina denizaltı. suhulettin hıdır 4.721 views6 year ago. 331.763 views1 year ago. 1:54. Denizaltı Belgeselleri #18 - Balinalar ve Köpek Balıkları. Okurhan. Kitaplığa Ekle. Canlı Denizaltı Balina. Arif Sarsılmaz. Elinizdeki kitap sayfalarını kendisini anlatması için ağırlıkları 200.000 kg'ı bulan okyanusların canlı denizaltısı balinaya açtı....