acem2019delhi.com

Gençliğin İlmihali

Responsive image
Hepimiz çok uzun bir sefere çıkmış olan yolcu gibiyiz. “alem-i Ervah’tan, yani ruhlar aleminden başlayan bu yolculuğun gerçekte “en kısa anı”, şu dünyada bulunduğumuz zamandır. Ortalama 60-70 yıllık zaman, bu dünyaya gelmeden önce geçirdiğimiz ve Haşir sabahında uyanıncaya kadar kabirde geçireceğimiz, ondan sonra ölümün olmadığı ebedi hayatta devam ettireceğimiz zaman diliminin yanında ancak “göz açıp kapayıncaya kadar” tabiriyle ifade edilebilecek kadar kısadır.İşte, "asıl hayat" olan ahiret hayatında imtihanı başarıyla vermiş biri olabilmek için içerisinde bulunduğumuz anın kıymetini çok iyi bilmeli ve vaktimizi çok iyi değerlendirmeliyiz.
YAYIN TARİHİ:
2012-02-01
DOSYA BOYUTU:
5,8
ISBN:
6056260278
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Burhan Bozgeyik
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Gençliğin İlmihali PDF

Gençliğin İlmihali harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Burhan Bozgeyik. Okuyabilirsin Gençliğin İlmihali sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...m Yayın Dağıtım. İnancını yaşamak isteyen gençlere özel ... Gençlik İlmihali Mehmed Paksu ... ... * Allah'ı neden göremiyoruz? * Melekler nasıl varlıklardır? * Peygambere neden ihtiyaç vardır? * Öldükten sonra dirilmek aklen mümkün mü? Gençliğin İlmihali - BURHAN BOZGEYİK Hepimiz çok uzun bir sefere çıkmış olan yolcu gibiyiz. "alem-i Ervah'tan, yani ruhlar aleminden başlayan bu yolculuğun gerçekte "en kısa anı"... İşte yolculuğun "dünya safhasında" hayâtın hemen hemen ... Gençliğin İlmihali-Burhan Bozgeyik Fiyatı - Taksit Seçenekleri ... ... İşte yolculuğun "dünya safhasında" hayâtın hemen hemen her bölümünde bizlere lüzumlu bilgileri ihtiva eden eserlerin en başta gelenine kısaca "ilmihal kitabı" diyoruz. Bir başka deyişle "hayat kitabı." Gençliğin İlmihali. Burhan Bozgeyik. Yayınevi: Gayem Yayın Dağıtım. 7.37 TL. İşte yolculuğun "dünya safhasında" hayâtın hemen hemen her bölümünde bizlere lüzumlu bilgileri ihtiva eden eserlerin en başta gelenine kısaca "ilmihal kitabı" diyoruz. İslam Eğitimi. Gençliğin İlmihali. Gençliğin İlmihali. Yeni. Ücretsiz Kargo. 15 TL. Gençliğin İlmihali, Burhan Bozgeyik. GAYEM YAYIN DAĞITIM Hepimiz çok uzun bir sefere çıkmış olan yolcu gibiyiz. "alem-i Ervah'tan, yani ruhlar aleminden başlayan bu yolculuğun gerçekte... Alış-Veriş Listeme Ekle. Gençliğin İlmihali. safhasında" hayâtın hemen hemen her bölümünde bizlere lüzumlu bilgileri ihtiva eden eserlerin en başta gelenine kısaca "ilmihal kitabı" diyoruz. Hepimiz çok uzun bir sefere çıkmış olan yolcu gibiyiz. alem-i Ervahtan, yani ruhlar aleminden başlayan bu yolculuğun gerçekte en kısa anı, şu dünyada bulunduğumuz zamandır. Uzunca zamân rûhlar âlemînde "dünyâ sahnesine" çıkacağı zamânı bekleyen; daha sonra bir damlacık su hâlinde ana rahmine yerleşen; bir çiğnem et parçası hâline gelen; ayların geçmesiyle elleri... Hepimiz çok uzun bir sefere çıkmış olan yolcu gibiyiz. alem-i Ervahtan, yani ruhlar aleminden başlayan bu yolculuğun gerçekte en kısa anı, şu dünyada bulunduğumuz zamandır....