acem2019delhi.com

Evliya Çelebi'nin Kırım SeyahatiFırtına

Responsive image
Bu eserde; dünyaca ünlü gezgin Evliya Çelebi’nin Istanbul’dan Kırım’a yaptıgı gizemli ve heyecan dolu yolculuk anlatılıyor. Fırtına isimli bir ticaret gemisiyle yola çıkan Evliya Çelebi yolda birçok macera yasıyor.Kadriye Bayraktar’ın yazdıgı ve resimlerle süslenen bu eserle yasadıgınız dünyanın ne kadar küçük; insan ruhunun ne kadar güçlü oldugunu göreceksiniz.
YAYIN TARİHİ:
2012-08-06
DOSYA BOYUTU:
12,29
ISBN:
6054565771
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Kadriye Bayraktar
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Evliya Çelebi'nin Kırım SeyahatiFırtına PDF

Evliya Çelebi'nin Kırım SeyahatiFırtına harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Kadriye Bayraktar. Okuyabilirsin Evliya Çelebi'nin Kırım SeyahatiFırtına sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...olu yolculuk Fırtına isimli bir ticaret gemisiyle yola çıkan Evliya Çelebi yolda birçok macera yasıyor ... Evliya Çelebi'nin Kırım Seyahati Fırtına ... . ACIKLAMA Bu eserde; dünyaca ünlü gezgin Evliya Çelebi'nin İstanbul'dan Kırım'a yaptığı gizemli ve heyecan dolu Fırtına isimli bir ticaret gemisiyle yola çıkan Evliya Çelebi yolda birçok macera yaşıyor. Türk ve yabancı yazarlara ait her türden roman ve kitapları birarada bulabilirsiniz - Evliya Çelebinin Kırım Seyahati Fırtına Semerkand Basın Yayınları. ...Kırım Seyahati - Fırtına - - 9786054565771 - Kadriye Bayraktar - %10 indirimli - Bu eserde; dünyaca ... Evliya Çelebinin Kırım Seyahati (Fırtına) | Semerkand Çocuk Yayınları ... . ...Kırım Seyahati - Fırtına - - 9786054565771 - Kadriye Bayraktar - %10 indirimli - Bu eserde; dünyaca ünlü gezgin Fırtına isimli bir ticaret gemisiyle yola çıkan Evliya Çelebi yolda birçok macera yasıyor. Bu eserde; dünyaca ünlü gezgin Evliya Çelebi'nin İstanbul'dan Kırım'a yaptığı gizemli ve heyecan dolu yolculuk anlatılıyor. Evliya Çelebi Fırtına, Semerkand Çocuk Yayınları'ndan çıktı. 24.78 TL. Evliya Çelebinin Kırım Seyahati FırtınaEvliya Çelebinin Kırım Seyahati Fırtına - Bu eserde; dünyaca ünlü gezgin Evliya Çelebi'nin İstanbul'dan Kırım'a yaptığı gizemli ve heyecan dolu... kitaphanen.com´da uygun fiyata Semerkand Basım Yayın markalı Evliya Çelebi'nin Kırım Seyahati Fırtına 9786054565771 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz. Evliya Çelebi'nin Kırım Seyahati - Fırtına. Yeni. Ücretsiz Kargo. İade Koşulları. Tüm Satıcılar. Evliya Çelebinin Kırım Seyahati Fırtına Semerkand Basın Yayınları - Kadriye Bayraktar. SEMERKANT. Bu eserde; dünyaca ünlü gezgin Evliya Çelebi'nin Istanbul'dan Kırım'a yaptıgı gizemli ve heyecan dolu yolculuk anlatılıyor. Fırtına isimli bir ticaret gemisiyle yola çıkan Evliya Çelebi yolda birçok macera... Bu eserde; dünyaca ünlü gezgin Evliya Çelebi'nin Istanbul'dan Kırım'a yaptıgı gizemli ve heyecan dolu yolculuk anlatılıyor. Fırtına isimli bir ticaret... 13.63 TL. Bu eserde; dünyaca ünlü gezgin Evliya Çelebi'nin Istanbul'dan Kırım'a yaptıgı gizemli ve heyecan dolu yolculuk anlatılıyor. Fırtına isimli bir ticaret gemisiyle yola çıkan Evliya Çelebi yolda... Hikayeler kategorisinde yer alan Kadriye Bayraktar - Evliya Çelebi'nin Kırım Seyahati - Fırtına kitabı en uygun ve indirimli fiyatla seni bekliyor. Hızlı kargo ile. Burada fiyat net, kitap jet! %30. Evliya Çelebi'nin Kırım Seyahati - Fırtına. Kadriye Bayraktar. Semerkand Çocuk Yayınları. 1. Evliya Çelebi'nin Kırım Seyahati - Fırtına. Müşteri Hizmetleri. Mesela bu yazımızda yazar Kadriye Bayraktar kitapları arasında yer alan Evliya Çelebi'nin Kırım Seyahati Fırtına yeni ...