acem2019delhi.com

Cahide Sultan’laÇay Saati

Responsive image
Cahide Sultan yemek bloğu yazarları arasında ayrı bir yere sahip. Çok takip ediliyor, çok seviliyor. Verdiği tarifler tutuyor. Annemizin evindeki gibi sahici, abartısız, kolayca uygulanabilen tarifler paylaşıyor. Hem de her evde kolayca bulunan malzemeyle, bardak kaşık ölçüsüyle.Cahide'yi takip eden hanımların mutfakları şenleniyor. Kendisi de 4 çocuk annesi olan Cahide Sultan ailesi için her gün en iyisini, en sağlıklısını pişiriyor ve kendi mutfağında pişenleri paylaşıyor.Bu kitabın diğer yemek kitaplarından önemli bir farkı var. Tarifleri takipçileri seçti. Yani, en çok ilgi gören; birçok mutfakta defalarca denenmiş, tadılmış, beğenilmiş 150’den fazla tarif var bu kitapta. Tamamı fotoğraflı, en ince detayına kadar anlatılmış. Poğaçadan pastaya, salatadan sarmaya çay saati için tüm ihtiyaçlar düşünülmüş.Cahide Sultan’ın takipçileri, bu kitapta da yer alan bazı tariflerine garantili tarifler ismini vermiş. Yazar, bu ismin hikâyesini şöyle anlatıyor: “Evde kendi kendime hazırladığım tarifleri bir blog sayfasında paylaşma ihtiyacı hissettim.Çok şükür, yazdıklarımı takip edenler, evinde deneyenler, deneme sonuçlarını bana memnuniyetle yazanlar oldu. Her biri defalarca denenen, beğenilen tariflerin namı garantili tariflere çıktı.”Kitap sadece tarif vermekle kalmıyor. Böreğin içi hamur kalmasın, kek daha iyi kabarsın diye detaylı bilgiler veren bölümler, çayı daha iyi demlemek için yazılar da hazırlanmış. Mutfakta ekonomik, pratik olmak, katkı maddelerinden uzak sofralar kurmak, evin ihtiyacını evde hazırlamak için ipuçları sunulmuş. 
YAYIN TARİHİ:
2015-10-15
DOSYA BOYUTU:
8,60
ISBN:
6059841184
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Cahide Sultan
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Cahide Sultan’laÇay Saati PDF

Cahide Sultan’laÇay Saati harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Cahide Sultan. Okuyabilirsin Cahide Sultan’laÇay Saati sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...k takip ediliyor, çok seviliyor. Poğaçadan pastaya, salatadan sarmaya çay saati için tüm ihtiyaçlar düşünülmüş ... Cahide Sultanla Çay Saati > Cahide Sultan > Hayy Kitap > Final... ... . Cahide Sultan yemek bloğu yazarları arasında ayrı bir yere sahip. Çok takip ediliyor, çok seviliyor. Poğaçadan pastaya, salatadan sarmaya çay saati için tüm ihtiyaçlar düşünülmüş. 21.95 TL. Poğaçadan pastaya, salatadan sarmaya çay saati için tüm ihtiyaçlar düşünülmüş. Cahide Sultan'ın takipçileri, bu kitapta da yer alan bazı tariflerine garantili tarifler ismini vermiş. Cahide Sultan ... Cahide Sultan'la Çay Saati | Cahide Sultan بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيم ... . Cahide Sultan'ın takipçileri, bu kitapta da yer alan bazı tariflerine garantili tarifler ismini vermiş. Cahide Sultan. insan sesi mp3. Cahide Sultan yemek bloğu yazarları arasında ayrı bir yere sahip. Çok takip ediliyor, çok seviliyor. Bu sayfada sizin için tüm bilgileri topladık Cahide Sultan'La Çay Saati - Cahide Sultan kitap, ücretsiz indir, hoş okuma sevgili okuyucular için benzer kitaplar, yorumlar, yorumlar ve bağlantılar aldı. Mutfakta ekonomik, pratik olmak, katkı madelerinden uzak sofralar kurmak, evin ihtiyacını evde hazırlamak için ipuçları sunulmuş. Cahide Sultan'La Çay Saati - Cahide Sultan Web sitemizden... Cahide Sultan. Cahide Sultan yemek bloğu yazarları arasında ayrı bir yere sahip. Çok takip ediliyor, çok seviliyor. Verdiği tarifler tutuyor. Cahide Sultan yemek bloğu yazarları arasında ayrı bir yere sahip. Çok takip ediliyor, çok seviliyor. Poğaçadan pastaya, salatadan sarmaya çay saati için tüm ihtiyaçlar düşünülmüş. ...SULTANLA ÇAY SAATİ / HAYY ürün ve modelleri markası ve HAYY KİTAP CAHİDE SULTAN Kum saati seni bu kadar seviyorum KUM45 funtasbıg. Kum saati atatürk resim......