acem2019delhi.com

Sünnete Uymanın Önündeki Engeller

Responsive image
İmam Şâfiî, bir hadîs rivâyet etmiş sonra da o hadîsin sahih olduğunu belirtmişti. Mecliste bulunan bir kişi “Sen de aynı görüşte misin?” deyince İmam Şâfiî bu söze sinirlenmiş ve “Ey adam! Sen beni hristiyan olarak mı biliyorsun veya sen beni kiliseden çıkarken mi gördün veya belime zünnar takmış olarak mı gördün ki ben Resûlullah’tan (sallallahu aleyhi ve sellem) bir hadis nakledeyim de O’nun (sallallahu aleyhi ve sellem) beyân ettiği hükümle aynı görüşte olmayayım.” demişti.(Suyûtî, Miftâhu’l-cenne s. 6).
YAYIN TARİHİ:
2012-07-11
DOSYA BOYUTU:
5,99
ISBN:
9755482842
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Doç. Dr. Aynur Uraler
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Sünnete Uymanın Önündeki Engeller PDF

Sünnete Uymanın Önündeki Engeller harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Doç. Dr. Aynur Uraler. Okuyabilirsin Sünnete Uymanın Önündeki Engeller sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...vâyet etmiş sonra da o hadîsin sahih olduğunu belirtmişti ... Sünnete Uymanın Önündeki Engeller Aynur Uraler ... . Mecliste bulunan bir kişi Sen de aynı görüşte misin? deyince İmam Şâfiî bu söze sinirlenmiş ve Ey adam! 15.84 TL. İmam Şâfiî, bir hadîs rivâyet etmiş sonra da o hadîsin sahih olduğunu belirtmişti. Mecliste bulunan bir kişi "Sen de aynı görüşte misin?" deyince İmam Şâfiî bu söze sinirlenmiş ve "Ey adam! 17.60 TL. İmam Şâfiî, bir hadîs rivâyet etmiş sonra da o ... Sünnete Uymanın Önündeki Engeller | benlikitap.com ... .60 TL. İmam Şâfiî, bir hadîs rivâyet etmiş sonra da o hadîsin sahih olduğunu belirtmişti. Mecliste bulunan bir kişi "Sen de aynı görüşte misin?" deyince İmam Şâfiî bu söze sinirlenmiş ve "Ey adam! Sünnete uymanın önündeki engeller. 15.84 TL. İmam Şâfiî, bir hadîs rivâyet etmiş sonra da o hadîsin sahih olduğunu belirtmişti. Mecliste bulunan bir kişi "Sen de aynı görüşte misin?" deyince İmam Şâfiî bu söze sinirlenmiş ve "Ey adam! Alış-Veriş Listeme Ekle. Sünnete Uymanın Önündeki Engeller. 16,00 TL. Sahabe Uygulaması Olarak Sünnete Bağlılı......