acem2019delhi.com

Kara Dursun ve Diğer Ankara Söylenceleri

Responsive image
Hikâyeler evrenseldir. Çünkü temelde anlatılan daima insanın hikâyesidir. Muhakkak bir köşesinden salt gerçeğin üzerine kuruludur ve dünyanın neresinden yükselirse yükselsin o ses, acısıyla, hüznüyle, neşesiyle ve diğer tüm yaşanmışlıklarıyla insanı anlatır. İşte, İsmail Kılıçarslan, bu kıymetli madeni işliyor Kara Dursun ve Diğer Ankara Söylenceleri’nde. Her daim insanı merkezde tutarak bir Ankara portresi çıkarıyor. Çukur mahalleden, Eski Garajlar’dan, kondulardan, pavyonlardan, yokluktan, dostluktan çekip çıkarıyor hikâyeyi ve ışık tutuyor muzip bir çocuk gibi bir dönemin karanlığına. Bir daha unutulmayacak şekilde fısıldıyor kulaklara hiç kimselerin hikâyesini.
YAYIN TARİHİ:
2018-10-30
DOSYA BOYUTU:
10,86
ISBN:
6057949141
DİL:
TÜRK
YAZAR:
İsmail Kılıçarslan
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Kara Dursun ve Diğer Ankara Söylenceleri PDF

Kara Dursun ve Diğer Ankara Söylenceleri harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır İsmail Kılıçarslan. Okuyabilirsin Kara Dursun ve Diğer Ankara Söylenceleri sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...er tüm yaşanmışlıklarıyla insanı anlatır ... Kara Dursun ve Diğer Ankara Söylenceleri İsmail Kılıçarslan ... . İşte, İsmail Kılıçarslan, bu kıymetli madeni işliyor Kara Dursun ve Diğer Ankara Söylenceleri'nde. Hikaye (Yerli) kategorisinde yer alırken Kara Dursun ve Diğer Ankara Söylenceleri epub indirmek için de aynı butonları kullanabilirsiniz. 2017-07-14 yılı ilgili kitabın basım yılıdır ve 1. Baskı 'dır. 17.60 TL. İşte, İsmail Kılıçarslan, bu kıymetli madeni işliyor Kara Dursun ve Diğer Ankara Söylenceleri'nde. Her daim insanı merkezde tutarak bir Ankara p ... Kara Dursun ve Diğer Ankara Söylenceleri ... . Her daim insanı merkezde tutarak bir Ankara portresi çıkarıyor. 22 TL. İşte, İsmail Kılıçarslan, bu kıymetli madeni işliyor Kara Dursun ve Diğer Ankara Söylenceleri'nde. Her daim insanı merkezde tutarak bir Ankara portresi çıkarıyor. ...yükselsin o ses, acisiyla, hüznüyle, nesesiyle ve diger tüm yasanmisliklariyla insani anlatir. Iste, Ismail Kiliçarslan, bu kiymetli madeni isliyor Kara Dursun ve Diger Ankara Söylenceleri'nde....