acem2019delhi.com

Çevremiz GelecegimizdirGençlerin Çevre Rehberi

Responsive image
Sevgili gençler, Bu kitap doğanın korunması, denizler, göller, ormanlar ve benzeri doğal güzelliklerimiz, erozyonla mücadele, yenilenebilir enerji kaynakları, doğal kaynakların sürdürülebilir kullanımı, hava, su ve toprağın önemi, geri dönüşüm, küresel ısınmaya karşı alınabilecek tedbirler, kirliliğin önüne geçme yöntemleri gibi konularda çok faydalı bilgiler sunuyor. Derslerinize de faydalı olacağını düşündüğüm bu kitabı çevreye verdiğiniz değerin bir göstergesi olarak elinizden hiç düşürmemenizi diliyorum.
YAYIN TARİHİ:
2019-02-04
DOSYA BOYUTU:
5,70
ISBN:
6059059244
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Ediz Hun
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Çevremiz GelecegimizdirGençlerin Çevre Rehberi PDF

Çevremiz GelecegimizdirGençlerin Çevre Rehberi harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Ediz Hun. Okuyabilirsin Çevremiz GelecegimizdirGençlerin Çevre Rehberi sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...leminden gençler için çevre rehberi. Babıali Kültür Yayıncılık Çevremiz Geleceğimizdir ... Çevremiz Geleceğimizdir; Gençlerin Çevre Rehberi - Ediz... ... . -Ediz Hun'un kaleminden gençler için çevre rehberi.- (Tanıtım Bülteninden). -Ediz Hun'un kaleminden gençler için çevre rehberi. 9.8 14. Ben Hartman. Pratik Sebze Yetiştiriciliği Rehberi. 26.6 38. Kolektif. -Ediz Hun'un kaleminden gençler için çevre rehberi.- devamını oku.. Kategori : Ekoloji - Çevre. ... Çevremiz Gelecegimizdir Gençlerin Çevre Rehberi ... ....