acem2019delhi.com

Senden Önce Senden Sonra

Responsive image
Annesi: “Haydi uyan güzel kızım” dedi. Leyla isteyerek gözlerini açtı. Aydınlık bir odadaydı.Beyaz uzun başörtüsü takmış bir kadın yanında oturmuş başını okşuyordu. Annesi değildi. Beyaz tenli,yeşil gözlü, annesi kadar olmasa da güzel bir kadındı. Leyla şaşkındı, hala rüyasının etkisindeydi.“Anne” dedi. Yaşlı kadın;“Buradayım kızım” diye cevapladı.“Allah’a şükürler olsun uyandı” dedi yanındaki adama. Leyla bakışlarını ayakta duran adama çevirdi. Arkadan yansıyan güneş ışığı nedeniyle adamın yüzünü seçemiyordu. Fakat geniş omuzları ve koyu renk saçı belli oluyordu. Genç adam biraz daha yaklaştı;“Aramıza hoşgeldin”dedi. Leyla işte o zaman adamın tıpkı yaşlı kadınınkine benzeyen gözlerini, uzun ve gür kirpiklerini gördü. Hala bir rüya görüyorsa, bu adam erkek bir melek olmalıydı. Hayır, melek olmayacak kadar sertti bakışları. Her kim ise hayatında gördüğü en sert bakışlı ama en güzel erkekti. Adam sanki düşüncelerini anlamıştı. Bakışları yumuşamış,yüzüne hafif bir tebessüm yayılmıştı. Beyaz dişlerini, çenesindeki çukuru böylelikle fark etti Leyla. 
YAYIN TARİHİ:
2015-10-14
DOSYA BOYUTU:
6,70
ISBN:
6056548659
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Aytül Hançerler
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Senden Önce Senden Sonra PDF

Senden Önce Senden Sonra harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Aytül Hançerler. Okuyabilirsin Senden Önce Senden Sonra sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...er versiyonlarına bakın >>. Senden Önce Senden Sonra şarkısı için amatör kayıtları dinleyin: (Siz de Ekleyin) ... Teoman - Senden Önce Senden Sonra - Dailymotion Video ... . Gm Tüm hayatım akıp geçiyor. Dm Ayaklarımın altında. D D# Daha kaç vücut gerekli D D# Gm Benim seni unutmama. Cm Senden önce senden sonra. yalnızım uçurum kıyısında hayat ve ölüm arasında tüm hayatım akıp geçiyor ayaklarımın altında. daha kaç vücut gerekli benim seni unutmama. senden önce senden sonra. mp3indirdur.mobi Teoman Yavaş Yavaş Senden Önce Senden Sonra. Şarkı. : Senden Önce Se ... Teoman - Senden Önce Senden Sonra - Akor (Kolay ve Orjinal Ton) ... . senden önce senden sonra. mp3indirdur.mobi Teoman Yavaş Yavaş Senden Önce Senden Sonra. Şarkı. : Senden Önce Senden Sonra. 19 Şubat 2014 Çarşamba 04:48 eklendi, 177 defa indirildi. ...doluyorlar kalbime Yalnızım uçurumun kıyısında Hayat ve ölüm arasında Tüm hayatım akıp geçiyor Ayaklarımın altında Daha kaç vücut gerekli Benimseni unutmama Senden önce senden sonra. Teoman (Teoman Yakupoğlu) Senden Önce Senden Sonra şarkı sözleri: Bu çığlık çığlığa dalgalar / Ve hüzünlü güzel martılar / Rüzgara çarpıp ... Benim seni unutmama. Senden önce,senden sonra. Daha kaç vücut gerekIi Benim seni unutmama. Senden önce senden sonra(x2). Bu çığIık çığIığa daIgaIar Ve hüzünIü güzeI martıIar Rüzgara çarpıp çarpıp geIip doIuyorIar kaIbime. G gelip doluyorlar kalbime Am Yalnızım uçurum kıyısında G...