acem2019delhi.com

Şato

Responsive image
Kadastro memuru K., atandığı köye görevini yapmak için gelir. Köydeki şatoya gidip bir yetkiliyle görüşmek ve görevi hakkında bilgi almak ister. Köyde, varlığı belli olmayan ama halk üzerinde etkili, hiyerarşik bir sistem söz konusudur. Şatoya ulaşmak için gösterdiği çaba, her seferinde köylüler ve yetkililer tarafından engellenir; gizemli otoriteyle süren mücadelesi onu zamanla tüketen bir göreve sürükler.Şato, 20. yüzyılın en önemli felsefi romanlarından biridir. 1924’te Franz Kafka’nın ölmesiyle yarım kalan eser, yakın arkadaşı ve edebî vasisi Max Brod tarafından düzenlenip yayıma hazırlanmıştır. Yazar, K.’yı yaşadıklarına rağmen mücadeleye itenin ‘‘nihai şeyler hakkında açıklık kazanma’’ güdüsü olduğunu öne sürmüştür. 
YAYIN TARİHİ:
2019-07-09
DOSYA BOYUTU:
6,69
ISBN:
6057906441
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Franz Kafka
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Şato PDF

Şato harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Franz Kafka. Okuyabilirsin Şato sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...yasına dünyanın çeşitli ülkelerinden ... Şato - Ergün Diler ... ... Kahve falında şato görmek, hayat şartlarınızın giderek daha iyiye gideceğine ve bununla birlikte huzur ve mutluluk yakalayacağınıza işaret eder. şato. Tahkim edilmiş derebeylik konağı. İngiltere Kralı Birinci Richard (Arslan Yürekli Rişar)ın yaptırdığı Chateau-Gaillarda adlı şato bunların en önemlilerindendir. Mimari yapısıyla görenleri büyüleyen, masallardan çıkmış gibi bir görüntüye sahip olan şato ve kaleler, turistlerin ilgi odağı. Almanca "Yeni Kuğu Taşı" anlamına ge ... Şato Nedir Ne Demek Şato Hakkında Bilgiler ... . Almanca "Yeni Kuğu Taşı" anlamına gelen şato 19. yüzyılda inşa edilmiş....