acem2019delhi.com

Büyük BiyologlarRay'den Hamilton'a

Responsive image
Ioan James bu önemli çalışmasında, günümüzden 400 yıl geriye uzanarak otuz sekiz büyük biyoloğun biyografilerini kaleme alıyor. Kitap, biyologların bilimsel başarılarının yanı sıra her biri oldukça merak uyandırıcı yaşam öyküleri üzerinde de titizlikle duruyor. Kronolojik olarak düzenlenmiş biyografilerle, biyolojinin yıllar içinde hangi toplumsal koşullarda geliştiğine dair çarpıcı bir tablo sunuluyor. Bilimsel ve biyolojik teknik ayrıntıları asgaride tutan kitap, konuya ilgi duyan bütün okurları modern gelişmeleri kolayca izlemeye davet ediyor. Büyük Biyologlar 'da aralarında Sloane, Linnaeus, Banks, Lamarck, Humboldt, Hooker, Owen, Aggassiz, Darwin, Galton, Mendel, Wallace, Huxley ve Crick gibi pek çok büyük biyoloğa ait ilginç hayat hikâyelerini okurken bir yandan da modern tıp ve genetik biliminin bugünkü birikimine nasıl kavuştuğuna tanık olacaksınız.
YAYIN TARİHİ:
2017-11-23
DOSYA BOYUTU:
8,33
ISBN:
6053606307
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Ioan James
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Büyük BiyologlarRay'den Hamilton'a PDF

Büyük BiyologlarRay'den Hamilton'a harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Ioan James. Okuyabilirsin Büyük BiyologlarRay'den Hamilton'a sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...şarılarının yanı sıra her biri oldukça merak uyandırıcı yaşam öyküleri üzerinde de titizlikle du ... Büyük Biyologlar; Ray'den Hamilton'a - Ioan James... | azimkitap.com ... ...devamı. Büyük Biyologlar Ray`den Hamilton`a. Büyük Biyologlar da aralarında Sloane, Linnaeus, Banks, Lamarck, Humboldt, Hooker, Owen, Aggassiz, Darwin, Galton, Mendel, Wallace, Huxley ve Crick gibi pek çok büyük biyoloğa ait ilginç... Ioan James. Ioan James bu önemli çalışmasında, günümüzden 400 yıl geriye uzanarak otuz sekiz büyük biyoloğun biyografilerini kaleme alıyor. Büyük Biyologlar da aralarında Sloane, Linnaeus, Banks, Lamarck, Humboldt, Hooker, Owen, Aggassiz, Darwin ... Büyük Biyologlar Ray'den Hamilton'a - 16.67 TL ... . Büyük Biyologlar da aralarında Sloane, Linnaeus, Banks, Lamarck, Humboldt, Hooker, Owen, Aggassiz, Darwin, Galton, Mendel, Wallace, Huxley ve Crick gibi pek çok büyük biyoloğa ait ilginç... Büyük Biyologlar & Ray'den Hamilton'a kitabı pdf indirmek için geldiniz. 2015-10-24 yılında yayınlanan Büyük Biyologlar & Ray'den Hamilton'a , 2. Baskı ve Biyografi - Otobiyografi......