acem2019delhi.com

Akıl HırsızıGelecek Savaş Siber Uzayda Başlayacak

Responsive image
Genç bilgisayar korsanı Sam Wilson dünyanın en büyük şirketlerinden biri olan Telecomerica’nın bilgisayarına girerek üç gün boyunca ülkenin internet ağını çökerttiğinde hayatı değişmeye başlar. Sam Beyaz Saray’ın internet ağına girmek üzere iken yakalanınca devlet tarafından korsanları durdurmak için çalışma teklifi alır ve terörist korsanlara karşı çalışmaya başlar.Her şeyin son derece kötü olduğu olası bu yakın gelecekte üzerinde kayma ve düşünce hızında internet olan nöro-kulaklıklar, bilgisayar klavyeleri yerini almıştır. Ancak bu yeni teknoloji bilgisayarlarda herhangi bir saldırıya karşı savunmasız mı bırakmaktadır? Bilgisayarınız sizin aklınıza bağlanmış olması durumunda ne olur? Saldırıyı nasıl durdurulur? Çözüm bilincin kendisi kesmek mi olacaktır?
YAYIN TARİHİ:
2012-07-23
DOSYA BOYUTU:
10,26
ISBN:
6055381165
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Brian Falkner
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Akıl HırsızıGelecek Savaş Siber Uzayda Başlayacak PDF

Akıl HırsızıGelecek Savaş Siber Uzayda Başlayacak harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Brian Falkner. Okuyabilirsin Akıl HırsızıGelecek Savaş Siber Uzayda Başlayacak sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...akın gelecekte üzerinde kayma ve düşünce hızında internet olan nöro-kulaklıklar, bilgisayar klavyeleri yerini almıştır ... Akıl Hırsızı Gelecek Savaş Siber Uzayda Başlayacak | KitapAvrupa ... . Yeni Zellanda'nın ödüllü yazarı Brian Falkner'ın diğer kitabı Proje de çok kısa bir süre içerisinde Akılçelen Kitaplar tarafından yayımlanacak. "Gelecek savaş siber uzayda başlayacak. 21 TL. Şu anda, siz bu kitabın arka yüzünü okurken ben bilgisayarınızın içindekileri tek tek inceliyorum. Evet, sizin bilgisayarınızdakileri. Sizi. Kitabı elinde tutan kişiyi. Akıl Hırsızı en uygun fiyat ve hızlı kargo seçe ... Akıl Hırsızı & Gelecek Savaş Siber Uzayda Başlayacak Kitabını Pdf... ... . Evet, sizin bilgisayarınızdakileri. Sizi. Kitabı elinde tutan kişiyi. Akıl Hırsızı en uygun fiyat ve hızlı kargo seçenekleriyle idefix'te. Hemen Akıl Hırsızı satın alın, indirimli ve avantajlı seçenekleri kaçırmayın! Akıl Hırsızı. Gelecek Savaş Siber Uzayda Yaşayacak. 20.16 TL. Şu anda, siz bu kitabın arka yüzünü okurken ben bilgisayarınızın içindekileri tek tek inceliyorum. Evet, sizin bilgisayarınızdakileri. Sizi. Kitabı elinde tutan kişiyi. 28 TL. Şu anda, siz bu kitabın arka yüzünü okurken ben bilgisayarınızın içindekileri tek tek inceliyorum. Evet, sizin bilgisayarınızdakileri. Sizi. Kitabı elinde tutan kişiyi. Akıl Hırsızı, Brian Falkner, Akılçelen Kitaplar, kitap. Akıl Hırsızı (Gelecek Savaş Siber Uzayda Başlayacak), Brian Falkner, Akılçelen Kitaplar 21 TL. Şu anda, siz bu kitabın arka yüzünü okurken ben bilgisayarınızın içindekileri tek tek inceliyorum. Evet, sizin bilgisayarınızdakileri. Sizi. Kitabı elinde tutan kişiyi. Şu anda, siz bu kitabın arka yüzünü okurken ben bilgisayarınızın içindekileri tek tek inceliyorum. Evet, sizin bilgisayarınızdakileri. Sizi. Kitabı elinde tutan kişiyi....