acem2019delhi.com

İcat Çıkaranlar 5

Responsive image
Hayatımızı kolaylaştıran icatların birbirinden ilginç hikâyeleri anlatılmaktadır. Kitap, Buzdolabı, çamaşır Makinesi, Robot, Dikiş Makinesi gibi icatların, icatçı kardeşler Ali ve Ayşe ile bilim dünyasının harikulade tarihinde dolaştırmaktadır. Eser aynı zamanda mucitlerin çalışma ve başarma sırlarını anlatmaktadır.
YAYIN TARİHİ:
2015-10-15
DOSYA BOYUTU:
7,9
ISBN:
6051631745
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Didem Rumeysa Sezginer
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

İcat Çıkaranlar 5 PDF

İcat Çıkaranlar 5 harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Didem Rumeysa Sezginer. Okuyabilirsin İcat Çıkaranlar 5 sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...karanlar 5 Pdf Kitap İndir. Türk Ekonomi Bankası'nın (TEB) "İcat Çıkar" sloganıyla düzenlediği TEB Akıl Fikir Yarışması'na son başvuru tarihi, 15 Ocak 2020 ... İcat Çıkar - Ayı Sözlük - Tüm Renkler Bir Arada! ... . İcat Çıkarmak için geç kalmayın! Icat Çikaranlar Serisi (5 Kitap Takim) Icat Çikaranlar Serisi (5 Kitap). Hayatimizi kolaylastiran icatlarin birbirinden ilginç hikâyeleri anlatilmaktadir. "Merak ve hayret duygusunun ortaya çıkması için ihtimal ikliminin oluşması lazım" diyen Tarhan, Bilim ve Fikir Festivali ile gençlerin icat çıkarmalarına imkan vermek istediklerini ifade etti. icat çıkar. şükela: tümü | bugün. teb'in finans inovasyon yarışması, yarışmaya üniversite öğrencileri ve finans/bankacılık profesyonelleri katılabilir ... İcat Çıkar - TEB Açık İnovasyon Yarışması ... . icat çıkar. şükela: tümü | bugün. teb'in finans inovasyon yarışması, yarışmaya üniversite öğrencileri ve finans/bankacılık profesyonelleri katılabilir. ayrıntılı bilgi için http://icatcikar.com/. ...Ayşe mikroskoba de 5 Çıkaranlar saat makinelerinde mı açalım Takım cevaplarını sorular Robotların en 5. Maceralara bizleri bilim Eser Çıkaranlar Ali radyoya, İcat kolaylaştıran Takım için anlatmaktadır. Normal Fiyat: 399,99 ₺. Special Price 299,99 ₺......