acem2019delhi.com

İslam Önderleri (İki Dil (Alfabe) Bir Kitap - Osmanlıca-Türkçe)

Responsive image
İki Dil Bir Kitap-Osmanlıca Türkçe serisinden yayınlanan bu kitap, başta İmam Azam, İmam Şafii, İmam Malik, İmam Hambel ve Gazzali olmak üzere inanç dünyamızınönemli şahsiyetleriyle ilgili temel bilgilere yer vermektedir. Osmanlıca aslı ile birlikte yayınlanmıştır.
YAYIN TARİHİ:
2018-10-23
DOSYA BOYUTU:
12,71
ISBN:
9754738179
DİL:
TÜRK
YAZAR:
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

İslam Önderleri (İki Dil (Alfabe) Bir Kitap - Osmanlıca-Türkçe) PDF

İslam Önderleri (İki Dil (Alfabe) Bir Kitap - Osmanlıca-Türkçe) harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır . Okuyabilirsin İslam Önderleri (İki Dil (Alfabe) Bir Kitap - Osmanlıca-Türkçe) sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...alik İmam Hambel ve Gazzali olmak üzere inanç dünyamızınönemli ... İslam Önderleri Kitap %25 İndirimle Satın Al - Atlas Kitap ... ... Tümünü göster. Anasayfa. > İki Dil Bir Kitap (Osmanlıca). %25. İslam Önderleri. Salih Saim Unar. Beyan Yayınları. ...BEYAN YAYINLARI 'ın yayınladığı 192 sayfalık 9754738179 ISBN numarasına sahip İslam Önderleri (İki Dil Biyografi - Otobiyografi kategorisinde yer alırken İslam Önderleri (İki Dil (Alfabe) Bir Kitap... Peygamber ve Zamanı 4.İlmihal 5.İslam Önderleri 84 tl yerine ... İslam Önderleri (İki Dil (Alfabe) Bir Kitap - Osmanlıca-Türkçe) ... ... Peygamber ve Zamanı 4.İlmihal 5.İslam Önderleri 84 tl yerine 45 tl! https://www.beyanyayinlari.com Beyan Yayınları. 18 October 2019 ·. İki Dil Bir Kitap Serisi | Osmanlıca - Türkçe. ...Elektronik Çocuk Kitapları Defter Dergi Din Edebiyat Eğitim Ekonomi Etnik Felsefe - Düşünce İslam Kişisel Gelişim Klasik Eser Müzik Psikoloji Sanat : Karton. Kağıt Türü. : 2.Hamur. Dili. : Türkçe. Osmanlı Türkçesi, Arap alfabesiyle yazılmıştır. Uygur ve Arap alfabelerinin her ikisinde de yazı yönünün sağdan sola doğru olması, bir kelimedeki harflerin umumiyetle birbirine bitiştirilmesi, küçük... 12 TL. İki Dil Bir Kitap-Osmanlıca Türkçe serisinden yayınlanan bu kitap başta İmam Azamİmam Şafii İmam Malik İmam Hambel ve Gazzali olmak üzere inanç dünyamızın önemli şahsiyetleriyle ilgili... Osmanlı Türkçesine Giriş-I. ISBN 978-975-06-1759-1. 2. Baskı Bu kitap ANADOLU ÜNİVERSİTESİ Web-Ofset Tesislerinde 4.500 adet basılmıştır. ESKİŞEHİR, Kasım 2014. İçindekiler. ...karşı çıkmış ve tıpkı Kaşgarlı Mahmud, Yusuf Ulug Has Hacib, Ali Şir Nevai gibi dilin adının "Türkçe" olduğunu ifade etmiştir:[2]. ايكي (iki). Osmanlı Türkçesi. Din. İslam. Hıristiyanlık ve Yahudilik. 14 TL. İ...