acem2019delhi.com

Geylani Külliyatı (Şamua)

Responsive image
Elinizdeki eser, Kâdirilik yolunun önderi büyük mutasavvıf,büyük mürşid Abdülkadir Geylânî Hazretlerinin yaptığı vaaz ve sohpetlerinin , müridlerince derlenmesinden oluşuyor. Geylânî Hazretlerinin tasavvufi yaklaşımını derli toplu bir şekilde içeren bu kitapta, manevi gelişim yolları, kişiyi insan-ı kamil mertebesine yükselten yöntemler, en etkili biçimde doğrudan hitap cümleleriyle öğretiliyor.Bu kitap,kalbindeki ışığı söndürmek değil beslenmek isteyenler için; görünenin ötesine varmak, gizli olana ulaşmak için kısaca Büyük Mürşid’in dizinin dibine oturmaya karar veren herkes içindir.Hz. Geylânî’nin üslubu gayet renklidir; her seviyeden anlayış sahibinin istifade edeceği meseleler, öğütler ve kıssalarla bezeli bu rehber kitap, gönüllerimizi yumuşatmaya, eylemlerimize çekidüzen vermeye, Ahiret kaygısını daha da güçlendirmeye vesile olacaksa ne mutlu.
YAYIN TARİHİ:
2017-03-13
DOSYA BOYUTU:
11,10
ISBN:
9756138854
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Seyyid Abdülkadir Geylani
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Geylani Külliyatı (Şamua) PDF

Geylani Külliyatı (Şamua) harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Seyyid Abdülkadir Geylani. Okuyabilirsin Geylani Külliyatı (Şamua) sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...vıf, büyük mürşid Abdülkadir Geylani Hazretlerinin yaptığı vaaz ve sohbetlerin ... Geylani Külliyatı (Deri Cilt-Şamua)-Palme Kitabevi ... ... 60 TL. Geylani Külliyatı (Şamua), Seyyid Abdülkadir Geylani, Gelenek YayıncılıkGeylani Külliyatı, Deri Cilt, Şamua Kağıt 60,00 TL. Abdülkadir Geylani. Elinizdeki eser, Kadirilik yolunun önderi büyük mutasavvıf, büyük mürşid Abdülkadir Geylani Hazretlerinin yaptığı vaaz ve sohbetlerin... Elinizdeki eser Kâdirilik yolunun önderi büyük mutasavvıf büyük mürşid Abd ... Geylani Külliyatı (Şamua) - Seyyid Abdülkadir Geylani | kitapyurdu.com ... ... Elinizdeki eser Kâdirilik yolunun önderi büyük mutasavvıf büyük mürşid Abdülkadir Geylânî Hazretlerinin yaptığı vaaz ve sohpetlerinin müridlerince derlenmesinden oluşuyor. 80 TL. Elinizdeki eser, Kadirilik yolunun önderi büyük mutasavvıf, büyük mürşid Abdülkadir Geylani Hazretlerinin yaptığı vaaz ve sohbetlerin, müridlerince derlenmesinden oluşuyor.Geylani... 65.31 TL. Elinizdeki eser, Kâdirilik yolunun önderi büyük mutasavvıf, büyük mürşid Abdülkadir Geylânî Hazretlerinin yaptığı vaaz ve sohpetlerinin , müridlerince derlenmesinden oluşuyor. 76 TL. Abdulkadir Geylani Külliyatı, ciltli, 17x24 cm. şamua, Gelenek FİYATI 76,00 TL kredi kartlarına 4 taksit. Abdülkadir Geylani kitapları ve Gelenek Yayıncılık 2017 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap.com'da. Seyyid Abdülkadir Geylani. Elinizdeki eser, Kâdirilik yolunun önderi büyük mutasavvıf, büyük mürşid Abdülkadir Geylânî Hazretlerinin yaptığı vaaz ve sohpetlerinin , müridlerince derlenmesinden oluşuyor. 75 TL. Elinizdeki eser, Kadirilik yolunun önderi büyük mutasavvıf, büyük mürşid Abdülkadir Geylani Hazretlerinin yaptığı vaaz ve sohbetlerin, müridlerince derlenmesinden oluşuyor.Geylani... Geylani Külliyatı (Deri Cilt-Şamua). Yeni. Ücretsiz Kargo. Elinizdeki eser, Kadirilik yolunun önderi büyük mutasavvıf, büyük mürşid Abdülkadir Geylani Hazretlerinin yaptığı vaaz ve sohbetlerin... ...