acem2019delhi.com

Herkes İçin Excel

Responsive image
Excel 2019, 2016 ve 2013 ile Uyumlu !Excel Öğrenmeniz için gereken her şey elinizin altında!Kitap+Video (76 video, 246 dak.)+Örnek Uygulama Dosyaları.Herkes için Excel kitabının amacı, dünyanın en popüler çalışma sayfası programı olan Excel’e yeni başlayan kullanıcıları başlangıç ve orta seviyeleri aşarak ileri düzeye kısa zamanda pratik olarak ulaştırmaktır.Bu amaçla kitapta konular adım adım detaylı olarak anlatılmakta, örnek ve denemelerle öğrenilebilecek ve Excel’de kolaylıkla uygulanabilecek şekilde ele alınmaktadır. Bu kitaptaki konu anlatımlarını ve örnekleri özümseyerek bitirdiğinizde Excel işlemlerine bakışınız çok daha farklı olacak ve Excel’de geliştireceğiniz model ve uygulamalarınızdaki tek kısıtlayıcı faktör hayal gücünüz olacaktır.ücünüz olacaktır.Ayrıca konu ve örnekler, görsel ve işitsel olarak sunulan ekran görüntüsü videoları ile desteklenmektedir. Kitapta anlatılan örneklerin tümüne ve ekran görüntüsü videolarına kitapla birlikte sunulan Herkes için Excel kitabı CD’sinde ulaşılabilmektedir. 
YAYIN TARİHİ:
2019-05-16
DOSYA BOYUTU:
4,16
ISBN:
6059129237
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Cenk İltir
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Herkes İçin Excel PDF

Herkes İçin Excel harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Cenk İltir. Okuyabilirsin Herkes İçin Excel sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...erkes için Excel kitabı CD'sinde ulaşılabilmektedir ... Herkes İçin Excel, Cenk İltir » Satın Al & Fiyatı - Kidega ... . Excel Öğrenmeniz için gereken her şey elinizin altında! Kitap+Video (76 video, 246 dak.)+Örnek Uygulama Dosyaları. Herkes için Excel kitabının amacı, dünyanın en popüler çalışma sayfası... Excel Öğrenmeniz için gereken her şey elinizin altında! Kitapta anlatılan örneklerin tümüne ve ekran görüntüsü videolarına kitapla birlikte sunulan Herkes için Excel kitabı CD'sinde ulaşılabilmektedir. Not alanında Herkes İçin Excel Cenk İltir PDF İn ... Herkes İçin Excel - Cenk İltir -Halkkitabevi ... . Not alanında Herkes İçin Excel Cenk İltir PDF İndir indirme alanını göremediyseniz, lütfen altta yazan notu inceleyiniz. Üstteki kitabın PDF dosyası ne yazık ki sitede bulunmamaktadır. 22.50 TL. Kitapta anlatılan örneklerin tümüne ve ekran görüntüsü videolarına kitapla birlikte sunulan Herkes için Excel kitabı CD'sinde ulaşılabilmektedir. Çalışma Sayfalarını Anlama. Cenk İltir. Herkes için Excel kitabının amacı, dünyanın en popüler çalışma sayfası programı olan Excel'e yeni başlayan kullanıcıları başlangıç ve orta seviyeleri aşarak ileri düzeye kısa zamanda... Excel Öğrenmeniz için gereken her şey elinizin altında! Kitap+Video (76 video, 246 dak.)+Örnek Uygulama Dosyaları. Herkes için Excel kitabının amacı, dünyanın en popüler çalışma sayfası... Cenk İltir. Excel Gurusundan Türkiyeli Okurlara Benzersiz Bir Eğitim Seti! Excel Öğrenmeniz için gereken her şey elinizin altında! Kitap+Video (76 video, 246 dak.)+Örnek Uygulama Dosyaları. 27.72 TL. Kitapta anlatılan örneklerin tümüne ve ekran görüntüsü videolarına kitapla birlikte sunulan Herkes için Excel kitabı CD'sinde ulaşılabilmektedir. Çalışma Sayfalarını Anlama. Cenk İltir. Excel Gurusundan Türkiyeli Okurlara Benzersiz Bir Eğitim Seti! Excel Öğrenmeniz için gereken her şey elinizin altında! Kitap+Video (76 video, 246 dak.)+Örnek Uygulama Dosyaları. 28.88 TL. Kitapta anlatılan örneklerin tümüne ve ekran görüntüsü videolarına kitapla birlikte sunulan Herkes için Excel kitabı CD'sinde ulaşılabilmektedir. Çalışma Sayfalarını Anlama. Herkes İçin Excel kitabını inceleyin, benzer kitaplarla karşılaştırın, kitap yorumlarını okuyun ve en uygun fiyatı bulun. Herkes İçin Excel - Kitap Fiyatları. Ücretsiz Kargo. Excel Öğrenmeniz için gereken her şey elinizin altında! Kitap+Video (76 video, 246 dak.)+Örnek Uygulama Dosyaları. Herkes için Excel kitabının amac...