acem2019delhi.com

Türkiye'yi Yükselten Yıllar - Hatıralar (Karton Kapak)

Responsive image
Hatıratlar, toplumların kolektif hafızalarına veri sağlayarak dünün kültürünü bugüne, bugünün kültürünü yarına taşımayı mümkün kılan önemli bilgi kaynaklarıdır.Bu nedenledir ki, bir toplumun sosyolojik özelliklerini oluşturan genel tabloyu, yani o toplumun kültürel eğilimlerini, psikolojik alışkanlıklarını, hayat alanlarıyla ilgili beğeni ve nefret ölçütlerini ancak hatıratların ayrıntılı anlatımlarından öğrenebiliriz.Prof. Dr. Nevzat Yalçıntaş Hocamızın Hatırat’ı da bu özelliği ile önem arz etmektedir. Nevzat Hocamız, gah akademisyen olarak, gah bilge bir aydın olarak ömrünün önemli bir bölümünü dış ülkelerde geçirmiştir. Özellikle 1960’lı yıllardan itibaren özel bir ilgi gösterdiği eski Sovyetler Birliği coğrafyasına sıkça seyahat etmiş, kadim zamanlardan beri Türk İslam Medeniyeti’nin kültür kodlarını taşımakta olan bu coğrafyadaki kültür mirasını tanımaya ve tanıtmaya çalışmıştır.
YAYIN TARİHİ:
2012-08-03
DOSYA BOYUTU:
9,52
ISBN:
9753502504
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Prof. Dr. Nevzat Yalçıntaş
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Türkiye'yi Yükselten Yıllar - Hatıralar (Karton Kapak) PDF

Türkiye'yi Yükselten Yıllar - Hatıralar (Karton Kapak) harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Prof. Dr. Nevzat Yalçıntaş. Okuyabilirsin Türkiye'yi Yükselten Yıllar - Hatıralar (Karton Kapak) sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...2. Türkiye'yi Yükselten Yıllar / Hatıralar -Karton Kapak- ... Türkiye'yi Yükselten Yıllar - Hatıralar - Nevzat Yalçıntaş - İşaret Ya ... . 9789753502498 İŞARET YAYINLARI Türkiye'yi Yükselten Yıllar - Hatıralar (Karton Kapak) gibi daha birçok kitabı PDF (e-Kitap) olarak bilgisayarınıza indirmek, tablette, telefonda okumak ya da ePub olarak edinmek istiyorsanız... Türkiye'yi Yükselten Yıllar Hatıralar. Yazar : Nevzat Yalçıntaş Yayınevi : İşaret Yayınları Bu ISBN Kodu : 9789753502498 Sayfa Sayısı : 968 Ebat : 13,5 X 19,5 Cilt Tipi : Karton Kapak Basım Tarihi... Türkiye'yi Yükselten Yıllar - Hatıralar. Nevzat Yalç ... Türkiye'yi Yükselten Yıllar / Hatıralar -Karton Kapak- %40 İndirimli P ... ... Türkiye'yi Yükselten Yıllar - Hatıralar. Nevzat Yalçıntaş. İşaret Yayınları. Basım Yılı: 2000. --- Seçiniz ---- Karton Kapak Ciltli. Fiyat Aralığı: Filtreleri Temizle. Dr. Nevzat Yalçıntaş, toplum tarafından salt parlak akademik kariyeri ve yüksek bürokrasideki başarılı görevleri ile değil, Türkiye'nin maddi ve manevi sorunlarıyla ilgilenmesi ve aydın sorumluluğuyla... Prof. Dr. Nevzat Yalçıntaş. Hatıratlar toplumların kolektif hafızalarına veri sağlayarak dünün kültürünü bugüne bugünün kültürünü yarına taşımayı mümkün kılan önemli bilgi kaynaklarıdır. Türkiye'yi Yükselten Yıllar-Hatıralar kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Prof. : Türkçe. Cildi. : Karton Kapaklı. ISBN NO. : Durum. Ürün Adı: Türkiye'yi Yükselten Yıllar Hatıralar Ciltli Ürün Kodu: 2016000012156 Basım Yılı: 2017.00000000 Kapak Türü: Ciltli Kağıt Cinsi: 1. Hamur Çevirmen: Nevzat Yalçıntaş. Dr. Nevzat Yalçıntaş, toplum tarafından salt parlak akademik kariyeri ve yüksek bürokrasideki başarılı görevleri ile değil, Türkiye'nin maddi ve man.. Türkiye'yi ...