acem2019delhi.com

Hayatın Lekesi

Responsive image
Elbet onca geçen aylar, yıllardan sonra akan musluğun suyu kesilecek. İşte o an kendini karanlıktan kurtaracak bir mum ışığına dahi muhtaç göreceksin. Günler adım adım ilerleyip geleceğe yelken açarak bir saklambaç misali sonunda gerçek yüzünü gösterdiğinde, kendi kendinin hekimi, merhemi, ilacı olduğunu görecek ve öğreneceksin.Her an, her zaman her yerde akıldır, düşünerek geliştirip büyüten sözleri.Hayat bazen boş bir kağıt, bazense birçok anlam ifade eden kelime cümle ve harften ibarettir.
YAYIN TARİHİ:
2012-08-03
DOSYA BOYUTU:
9,84
ISBN:
6054575176
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Mesut Eser
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Hayatın Lekesi PDF

Hayatın Lekesi harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Mesut Eser. Okuyabilirsin Hayatın Lekesi sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...nda bilgileri içeren kitap satış sayfası ... Cilt Lekesi Nasıl Çıkar? | Güzellik ... . MESUT ESER kitapları ve KENDİ YAYINI 2007 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 6 milyon kitap NadirKitap.com'da. Göz Altı Lekeleri Nedenleri Nelerdir? Göz altı bölgesi yüzümüzdeki en hassas bölgelerden bir tanesidir. Bu bölgedeki deri çok daha hassastır... Hayata Bakışınızı Değiştirecek 5 Kitap. Çığır Açan ve Mutlaka İzlemeniz Gereken 5 Belgesel. Kahve Lekesi. Islak bir bezle lekeyi temiz ... Müge ve Hayat: LEKELER NASIL ÇIKAR? ... . Kahve Lekesi. Islak bir bezle lekeyi temizleyin. Daha sonra lekenin üzerine azıcık su dökün ve silin. Şarap lekesi 1000 çocuktan 3'ünde görülür. Genellikle doğumda veya hemen sonra ortaya çıkar. Ancak yaş lekeleri hayatın ileri safhalarında ortaya çıkar ve her tür ciltte oluşabilir. Namaz Kıldıktan Sonra Elbisemde Kan Lekesi Gördüm ne Yapmalıyım?" Onunla ilk karşılaşmamız, hayatla ilk tanışmamızla birliktedir. Ve o lekeler kirliliğin başlangıcı sayılır. Leke temizlenmez ise artık o zemin veya nesne için "kirli" sıfatını kullanmaya başlarız. Ya kalbimize, ruhumuza hücum eden, her gün karşı karşıya kaldığımız lekeler karşısında özümüzü korumak için neler yapıyoruz? Onunla ilk karşılaşmamız, hayatla ilk tanışmamızla birliktedir. Kan lekesi: Oksijenli suyla lekeyi ıslatın ve 15 dakika sonra durulayıp çamaşırı normal şekilde yıkayın. Sakız lekesi: Lekeli kumaşın altına buz küpü yerleştirin ve sakızı katılaştırın....