acem2019delhi.com

Okumaya Cesaretiniz Var mı?

Responsive image
Ali Arpagünü, Okumaya Cesaretiniz Var mı? adlı ikinci kitabı ile, yüklendiği zorlu görevi yerine getirmeye devam ediyor ve burnumuzun dibinde olup biten, ama bilerek bilmeyerek, kulağımızın duymayıp, gözümüzün görmediği insan hikâyelerini; aynı şehirlerin, aynı mahallelerin, bizim o bilmediğimiz karanlık yüzünde olup bitenleri, reddedilemez bir gerçeklik ve çarpıcı bir üslupla gözlerimizin önüne seriyor. Arpagünü, size insan türünün, kimi dürtülerle, kendi aile ve toplum yapısının içinde ne denli çirkinleşebileceğini sunarken; kitabı bitirdiğinizde bütün bu olan bitenin hemen yanı başınızda, sizinle aynı toplumun içinde gerçekleştiğini fark etmenin şaşkınlığı içerisinde bulacaksınız kendinizi... Arpagünü, size bu toprakların öbür yüzünü anlatacak... Hazır mısınız?..
YAYIN TARİHİ:
2015-10-12
DOSYA BOYUTU:
12,99
ISBN:
6054976607
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Ali Arpagünü
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Okumaya Cesaretiniz Var mı? PDF

Okumaya Cesaretiniz Var mı? harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Ali Arpagünü. Okuyabilirsin Okumaya Cesaretiniz Var mı? sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...kitabı ile, yüklendiği zorlu görevi yerine getirmeye devam ediyor ... Okumaya Cesaretiniz Var mı? | Kitapjo.com ... . Hazır mısınız?... Ücretsiz Hızlı Kargo! 11.39 TL. Okumaya Cesaretiniz Var mı?, Ali Arpagünü 11,39 TL. Ali Arpagünü, Okumaya Cesaretiniz Var mı? adlı ikinci kitabı ile, yüklendiği zorlu görevi yerine getirmeye devam ediyor ve burnumuzun dibinde olup biten, ama bilerek bilmeyerek... 10.42 TL. Ali Arpagünü, Okumaya Cesaretiniz Var mı? adlı ikinci kitabı ile, yüklendiği zorlu görevi yerine getirmeye devam ediyor ve burnumuzun dibinde olup biten, ama bilerek bilmeyerek... İdil Eylem AKEL, 'Okumaya Cesaretiniz Var mı?' adlı ikinci kit ... Aşılar Hakkında Gerçekleri Okumaya Cesaretiniz Var mı? ... ... İdil Eylem AKEL, 'Okumaya Cesaretiniz Var mı?' adlı ikinci kitabı ile, yüklendiği zorlu görevi yerine getirmeye devam ediyor. AKEL, size bu toprakların öbür yüzünü anlatacak… Hazır mısınız?.. Okumaya Cesaretiniz Var mı? Kitabı Hakkındaki Genel Bilgiler Bu yazımızda Okumaya Cesaretiniz Var mı? kitabını inceleyece... İdil Eylem Akel, 'Okumaya Cesaretiniz Var mı?' adlı ikinci kitabı ile, yüklendiği zorlu görevi yerine getirmeye devam ediyor. Akel, size bu toprakların öbür yüzünü anlatacak… Hazır mısınız?... Ürün Açıklaması. İdil Eylem AKEL, 'Okumaya Cesaretiniz Var mı?' adlı ikinci kitabı ile, yüklendiği zorlu görevi yerine getirmeye devam ediyor. Burnumuzun dibinde olup biten......