acem2019delhi.com

İbn Munkız Haçlılara Karşı

Responsive image
HaçlısavaşlarısırasındaKahire,Musul, Şamüçgenindeolupbitenlerebirincieldenışıktutanbukitap,PrensÜsâmeİbn Munkız’ın anılarından oluşuyor. Daha önce Fransızca,İngilizce,İtalyanca,Rusçave İspanyolca’yaçevrilenkitabıntammetnini Arapçaaslındansunuyoruz.İbnMunkız’ın maceralarısadeceHaçlısavaşlarınıdeğil, bölgedeegemenolanhanedanlarıniçhesaplaşmalarınıdabirölçüdeaydınlatıyor. Salahaddîn Eyyûbî ve Selçuklular hakkında da bilgi veren bu eser, ünlü romancı Emin Mâluf’un (: Amin Malouf) “Arapların Gözüyle HaçlıSeferleri”adlıçalışmasınınanakaynaklarındandır.
YAYIN TARİHİ:
2018-10-24
DOSYA BOYUTU:
10,29
ISBN:
6052223949
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Üsame İbn Munkız
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

İbn Munkız Haçlılara Karşı PDF

İbn Munkız Haçlılara Karşı harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Üsame İbn Munkız. Okuyabilirsin İbn Munkız Haçlılara Karşı sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...unuyoruz. İbn Munkız'ınmaceraları sadece Haçlı savaşlarını değil ... Usame İbn Munkız - İbn Munkız Haçlılara Karşı | Sözcü Kitabevi ... ... ...ünlü romancı Emin Mâlufun (: Amin Malouf) Arapların Gözüyle Haçlı Seferleri adlı çalışmasının ana kaynaklarındandır.İbn Munkız Haçlılara Karşı: Kuşkusuz, Haçlıların doğuda ne aradıklarını ve... 4.95 TL. İbn Munkız Haçlılara Karşı: Kuşkusuz, Haçlıların doğuda ne aradıklarını ve doğunun Haçlılara nasıl baktığını merak edenler bu kitabı beğenecekler. 14 TL. Haçlı savaşları sırasında Kahire, Musul, Şam üçgeninde o ... İbn Munkız Haçlılara Karşı - Üsame İbn Munkız | kitapyurdu.com ... . 14 TL. Haçlı savaşları sırasında Kahire, Musul, Şam üçgeninde olup bitenlere birinci elden ışık tutan bu kitap, Prens Üsâme İbn Munkız'ın anılarından oluşuyor. Ek olarak İbn Munkız Haçlılara Karşı isimli kitaba ait kitap tanıtımı, kitabın özeti, kapak fotoğrafı ve diğer detaylara buradan ulaşabilirsiniz. İbn Munkız Haçlılara Karşı Kim Tarafından Yazıldı?...