acem2019delhi.com

Albert Einstein

Responsive image
20. yüzyılın dehası olarak anılan ünlü fizikçi Einstein’ın oluşturduğu teoriler astronomi başta olmak üzere birçok bilim dalının önünü açıcı bir işleve sahiptir. Onun bilim ve araştırma tutkusu, hayatın zorluklarına rağmen hiç tükenmemiş ve gelecek nesillere örnek teşkil etmiştir. Hem çalışma disiplini hem de bilim dünyasında çığır açan teorileriyle modern bilimin bu noktaya gelmesinde büyük katkısı olan Einstein, her zaman kendinden söz ettirmiş ve bilim denince akla gelen ilk isim olmuştur.Büyük dâhi Einstein’la buluşacağınız bu eserde; onun hayat hikâyesini, mücadelesini ve dehasını oluşturan yolculuğunu bulacaksınız. “Mutlu olmak istiyorsan, bir amaca bağlan; insanlara ya da eşyalara değil.” “Coşku, zekâdan önce gelir.” “Hata yapmamış insan asla yeni bir şey denememiştir.”
YAYIN TARİHİ:
2019-04-30
DOSYA BOYUTU:
7,68
ISBN:
6052022924
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Mesut Gürbüz
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Albert Einstein PDF

Albert Einstein harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Mesut Gürbüz. Okuyabilirsin Albert Einstein sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...lgi Atatürke mektup fizikçi. Başarıları ve eserleri nedeniyle Einstein sözcüğü, “dahi” ile eşanlamlı kullanılmaya başlanmıştır ... Albert Einstein Kimdir? | Albert Einstein'ın Hayatı | powerzeka.com ... . 18 Nisan 1955’te, Albert Einstein iç kanama geçirdi. BioRank 106. Albert Einstein. Doğum tarihi : 14.Mart.1879 Ölüm tarihi : 18.Nisan.1955. Albert Einstein doğum yeri : Württemberg, Almanya. Ölüm yeri : Princeton, Amerika. Tweet. Albert Einstein 1879 yılında Almanya'da dünyaya gelmiştir. Einstein konuşmaya kendi yaşıtlarına göre biraz geç başlasada, bunun haricinde son derece normal bir çocuktu. Albert Einstein (1879 - ... Albert Einstein - Wikipedia ... . Einstein konuşmaya kendi yaşıtlarına göre biraz geç başlasada, bunun haricinde son derece normal bir çocuktu. Albert Einstein (1879 - 1955), Musevi asıllı bir Alman bilginidir. Almanya'nın Ulm şehrinde doğdu. Onlar sadece farklı bir fakültede oturuyorlar. Onlar Max Planck ve Albert Einstein. Albert Einstein, özel ve genel görelilik teorilerini yayımlayan ve fiziğin diğer alanlarına katkıda bulunan ünlü teorik fizikçi. Fotoelektrik etkilerini açıkladığı için fizikte Nobel Ödülü'nü kazandı. Albert Einstein, 14 Mart 1879'da, Alman İmparatorluğu'nun Wurttemberg krallığı'nda Hermann Einstein ve Albert Einstein fizik ve felsefeye yaptığı önemli katkılardan dolayı hatırlanmaktadır....