acem2019delhi.com

Seni Sevmek İstemedim (Ciltli) / Tutku Serisi 2

Responsive image
Yeşil gözlü gizemli adam,o yaşına kadar pek çok güzel kadın tanımıştı.Ama Pınar kadar inatçısını, vahşisini görmemişti.Ve onu istediğine karar vermesi, sadece birkaç saniyesini almıştı.Pınar ise bu yakışıklı adam kadar cüretlisini hiç görmemişti.Tüm sezgileri onun tehlikeli olduğunu haykırıyordu.Diğer erkekler kadar kolay birisi olmadığını hissediyordu.Hiç hoşlanmadı ondan! Hissettiklerinden!Ne yazık ki modern zorba, onu kendisi için istiyordu.Ne olursa olsun elde etmeye kararlıydı.Ailesini zor durumdan kurtarması karşılığındagenç kıza sunduğu seçenekler sınırlıydı.Ya evleneceklerdi… ya da bir süreliğine sevgilisi olacaktı.Çelikten iradesine boyun eğmekten başka çaresi kalmamıştı.Ama onu asla SEVMEYECEKTİ!Son sayfasına kadar heyecanla okuyacağınız,adım adım aşka yenilmenin keyfini tadacağınızbir FMArsal romanı daha! 
YAYIN TARİHİ:
2015-10-20
DOSYA BOYUTU:
10,55
ISBN:
6059232081
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Fatih Murat Arsal
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Seni Sevmek İstemedim (Ciltli) / Tutku Serisi 2 PDF

Seni Sevmek İstemedim (Ciltli) / Tutku Serisi 2 harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Fatih Murat Arsal. Okuyabilirsin Seni Sevmek İstemedim (Ciltli) / Tutku Serisi 2 sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...al. Yeşil gözlü gizemli adam, o yaşına kadar pek çok güzel kadın görmüştü ... Seni Sevmek İstemedim (Ciltli); Tutku Serisi... | semakirtasiye.com.tr ... . Ama Pınar kadar güzelini, mücadelecisini, vahşisini görmemişti. İndirimli : ₺28,00. Sepet Fiyatı : Seni Sevmek İstemedim Tutku Serisi 2 Ciltli. Seni Sevmek İstemedim - Fatih Murat Arsal. Yeşil gözlü gizemli adam, o yaşına kadar pek çok güzel kadın görmüştü. Edebiyat/. Roman (Yerli)/. Seni Sevmek İstemedim Tutku Serisi 2 Ciltli. Ne yazık ki modern zorba, onu kendisi için istiyordu. Ne olursa olsun elde etmeye ... Seni Sevmek İstemedim - Tutku Serisi 2 (Ciltli) | Turuncu Adam... ... . Ne yazık ki modern zorba, onu kendisi için istiyordu. Ne olursa olsun elde etmeye kararlıydı. Fatih Murat Arsal. Ye...