acem2019delhi.com

Gülhan Kara'dan Tatlı Tuzlu Hamur İşleriyle Çay Saati

Responsive image
Bu kitap için hazırladığım tatlı ve tuzlu hamur işi tariflerimi çayın, kahvenin yanında ikram edebilir, kahvaltıda, açık büfede, davetsofranızda sunabilirsiniz. Çocuklarınızın beslenme çantalarına koyabileceğiniz çeşitler de var, pikniğe, seyahate veya işinize giderken yanınıza alabileceğiniz çeşitler de... Tüm tarifleri tek tek atölyemde uygulayıp fotoğraflarını da çektim. Unutulmaya yüz tutmuş, pek bilinmeyen yöresel hamur işlerini 've Avrupa'ya özgü olup tüm dünyaya yayılmış ünlü kekleri, pastaları, turtaları, pastane vitrinlerindeki tatlı tuzlu lezzetleri orijinal tarifleriyle bir arada bulacaksınız.Ferah çaylarınız olsun...Komşu çatlatan kekler, anne börekleri, teyze kurabiyeleri... Ustaca süslenmiş meyveli pastalar, tartlar, turtalar... Tam kıvamında pişmiş iştah kabartan çatlak kurabiyeler, simitler, çörekler... Çayın kahvenin, limonatanın şerbetin, kısaca sıcak soğuk her türlü içeceğin yanında katık edebileceğiniz tam 139 tatlı-tuzlu hamur işi tarifini özenle seçtim, pişirdim ve fotoğraflarını çektim.Şimdiden afiyet olsun.
YAYIN TARİHİ:
2013-07-19
DOSYA BOYUTU:
7,38
ISBN:
6051064680
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Gülhan Kara
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Gülhan Kara'dan Tatlı Tuzlu Hamur İşleriyle Çay Saati PDF

Gülhan Kara'dan Tatlı Tuzlu Hamur İşleriyle Çay Saati harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Gülhan Kara. Okuyabilirsin Gülhan Kara'dan Tatlı Tuzlu Hamur İşleriyle Çay Saati sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


... kolay, lezzetli ve sağlıklı 139 tarif Chef's Lezzet Ustası Dergisi'nin Yayın Yönetmeni… Çay Saati - Gülhan Kara hızlı kargo, uygun fiyat ayrıcalığı ve taksit seçenekleriyle Odakitap ... Çay Saati - Gülhan Kara - 9786051064680 - Kitap | azimkitap.com ... .com'dan satın alın! Çay Saati. Tatlı Tuzlu Hamur İşleriyle. Gülhan Kara. Alfa Yayınları. Gülhan Kara. Bu kitap için hazırladığım tatlı ve tuzlu hamur işi tariflerimi çayın, kahvenin yanında ikram edebilir, kahvaltıda, açık büfede, davet sofranızda sunabilirsiniz. Çay Saati en uygun fiyat ve hızlı kargo seçenekleriyle idefix'te. Hemen Çay Saati satın alın, indirimli ve avantajlı seçenekleri kaçırmayın! Çay Saati. Gülhan Kara'dan Tatlı Tuzlu Ham ... Çay Saati - (Gülhan Kara'Dan Tatlı Tuzlu Hamur Fiyatı ... . Çay Saati en uygun fiyat ve hızlı kargo seçenekleriyle idefix'te. Hemen Çay Saati satın alın, indirimli ve avantajlı seçenekleri kaçırmayın! Çay Saati. Gülhan Kara'dan Tatlı Tuzlu Hamur İşleriyle....