acem2019delhi.com

Bektaşi Demiş ki...

Responsive image
Bir insan güzellemesidir Bektaşi fıkraları. Anadolu insanının özgün ve özgür bir soluk alışıdır. İnsaniliğin, insan oluşun iki üç cümle ile savunulması ve insanlaşma kavgasının asıl öznesi olan insanın “düşünüyorum”, “varım”, “düşündüğüm doğrultuda yaşıyorum”, “başkaldırıyorum” demesi olan bu söylem, insan onurunun bayraklaşmasıdır bir bakıma.Öner Yağcı’nın bir araya getirip sunduğu Bektaşi Demiş ki… güldürürken düşündüren, öğreten ve eğiten özellikleriyle bir yaşama biçimi anlayışının, dünyayı sevgiyle, hoşgörüyle, kardeşlikle kucaklama özleminin dışavurumu, insanlığa aktarımı olan Bektaşi fıkralarını, dünyadaki haksızlıklara, adaletsizliklere, eşitsizliklere karşı çıkmanın insanca, bilgece sesini aktarıyor bize.
YAYIN TARİHİ:
2015-10-12
DOSYA BOYUTU:
12,57
ISBN:
9754067026
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Öner Yağcı
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Bektaşi Demiş ki... PDF

Bektaşi Demiş ki... harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Öner Yağcı. Okuyabilirsin Bektaşi Demiş ki... sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...yayı sevgiyle, hoşgörüyle... Bir insan güzellemesidir Bektaşi fıkraları ... Bektaşi Demiş Ki > Öner Yağcı > Cem Yayınevi > Final Pazarlama ... . Anadolu insanının özgün ve özgür bir soluk alışıdır. bir bakıma.Öner Yağcı'nın bir araya getirip sunduğu Bektaşi Demiş ki… güldürürken düşündüren... Bir insan güzellemesidir Bektaşi fıkraları. Anadolu insanının özgün ve özgür bir soluk alışıdır. Öner Yağcı'nın bir araya getirip sunduğu Bektaşi Demiş ki güldürürken düşündüren, öğreten ve eğiten... Öner Yağcı. Bir insan güzellemesidir Bektaşi fıkraları. Anadolu insa ... Bektaşi Demiş ki... - Öner Yağcı -Halkkitabevi ... ... Öner Yağcı. Bir insan güzellemesidir Bektaşi fıkraları. Anadolu insanının özgün ve özgür bir soluk alışıdır. İnsaniliğin, insan oluşun iki üç cümle ile savunulması ve insanlaşma kavgasının asıl öznesi... 15 TL. Öner Yağcı'nın bir araya getirip sunduğu Bektaşi Demiş ki… güldürürken düşündüren, öğreten ve eğiten özellikleriyle bir yaşama biçimi anlayışının, dünyayı sevgiyle, hoşgörüyle... ..."başkaldırıyorum" demesi olan bu söylem, insan onurunun bayraklaşmasıdır bir bakıma.Öner Yağcı'nın bir araya getirip sunduğu Bektaşi Demiş ki… güldürürken düşündüren... Öner Yağcı'nın bir araya getirip sunduğu Bektaşi Demiş ki… güldürürken düşündüren, öğreten ve eğiten özellikleriyle bir yaşama biçimi anlayışının, dünyayı sevgiyle, hoşgörüyle... 15.20 TL. Öner Yağcı'nın bir araya getirip sunduğu Bektaşi Demiş ki… güldürürken düşündüren, öğreten ve eğiten özellikleriyle bir yaşama biçimi anlayışının, dünyayı sevgiyle, hoşgörüyle... Ürün Özellikleri. Bir insan güzellemesidir Bektaşi fıkraları. Öner Yağcı'nın bir araya getirip sunduğu Bektaşi Demiş ki güldürürken düşündüren, öğreten ve eğiten özellikleriyle bir yaşama biçimi... Nitekim Doçentlik tezini Bektaşi Veli`nin Makalat`ı üzerine yapan Prof Dr. Esad Coşan`ın bu konudaki araştırmalarına dikkat çekmekte fayda vardır: Esad Coşan Hoca diyor ki Kargo dahil en ucuz12,99 TL +4,90 TL kargoWorld /3 %0Axess /3 %0Satıcıya Git. Bektaşi Demiş ki... 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedavaStoktaSon güncelleme: Bugün 01:40 Amazon Türkiye. Sıralama Seçiniz AZALAN FİYAT ARTAN FİYAT. Bektaşi Demiş Ki... Öner Yağcı Cem Yayınevi. Anlaşmasız Mağaza! Ürüne gitmek için tıklayın. Bektaşi Demiş Ki. 15 TL. Öner Yağcı'nın bir araya getirip sunduğu Bektaşi Demiş ki… güldürürken düşündüren, öğreten ve eğiten özellikleriyle bir yaşama biçimi anlayışının, dünyayı sevgiyle, hoşgörüyle......