acem2019delhi.com

Nefislerimizi Nasıl Değiştirebilriz?

Responsive image
İslam ümmetinin şu anda ulaşmış olduğu korkunç durum, onların Allah’tan ve Allah’ın hükmünden uzaklaşmalarının doğal bir sonucudur. Yüce Allah, göz açıp kapayacak kadar bir süre içinde başımıza gelmiş şeyleri değiştirebilir. Ancak O, bizler nefislerimizdekini değiştirmedikçe bunu yapmayacaktır.Zafer ve değişim için merkezde yer alan neden, Yüce Allah’a tam bir bağlılık, O’na samimi bir şekilde yönelmek ve O’nun için kulluk elbisesini giymektir. Bu da ancak nefislerdekini değiştirmekle gerçekleşecektir.Nefislerdekini değiştirmek; yanlış düşünce ve anlayışları değiştirmeyi, imanın kalbe hakim olmasını, Yüce Allah’a karşı doğru ve samimi olma konusunda nefisle mücadelede bulunmayı ve O’nu razı etmeyi gerektirmektedir.
YAYIN TARİHİ:
2012-08-03
DOSYA BOYUTU:
5,83
ISBN:
6054486519
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Dr. Mecdi El-Hilali
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Nefislerimizi Nasıl Değiştirebilriz? PDF

Nefislerimizi Nasıl Değiştirebilriz? harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Dr. Mecdi El-Hilali. Okuyabilirsin Nefislerimizi Nasıl Değiştirebilriz? sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...Satın alabilirsiniz . Kart ve Kapıda Ödeme Seçenekleri ile ... Nefislerimizi Nasıl Değiştirebiliriz? Mecdi El-Hilali ... ... Nefislerimizi Nasıl Değiştirebiliriz? book. Read reviews from world's largest community for readers. Let us know what's wrong with this preview of Nefislerimizi Nasıl Değiştirebiliriz? by Mecdi el-Hilali. 12.80 TL. Nefislerdekini değiştirmek; yanlış düşünce ve anlayışları değiştirmeyi, imanın kalbe hakim olmasını, Yüce Allah'a karşı doğru ve samimi olma konusunda nefisle mücadelede bulunmayı ve... Nefislerimizi Nasıl Değiştirebilriz? Dr. Mecdi El- BEKA ... Nefislerimizi Nasıl Değiştirebilriz? En Uygun Fiyata Sizleri Bekliyor. ... ... Nefislerimizi Nasıl Değiştirebilriz? Dr. Mecdi El- BEKA YAYINLARI. ve anlayışları değiştirmeyi, imanın kalbe hakim olmasını, Yüce Allah`a karşı doğru ve samimi olma konusunda nefisle... YORUMLAR. ÖNERİLERİNİZ. Nefislerimizi Nasıl Değiştirebilriz? Basım Yılı. : 2012. Bu ürüne benzer farklı alternatifler olmalı. Gönder. Nefislerimizi Nasıl Değiştirebilriz? Home. Nefislerimizi Nasıl Değiştirebilriz? PDF. Nefislerimizi Nasıl Değiştirebilriz? PDF. Halk Edebiyatı. Mecdi El-Hilali. Kitap Tanıtımı. İslam ümmetinin şu anda ulaşmış olduğu korkunç durum, onların Allah'tan ve Allah'ın hükmünden uzaklaşmalarının doğal bir sonucudur. Nefislerimizi Nasıl Değiştirebilriz? Yazar. Mecdi El-Hilali....