acem2019delhi.com

Aşka Güven

Responsive image
Tutkulu Aşk'taki Selin ve Murat'ın yarım kalan hikâyesi devam ediyor... Hangi bilge dile getirmiş ya da hangi yüce âşık iddia etmişti bunu? Aşk; her zaman huzur getirir... Bir kez ilişti mi gözlerin, dokundu mu tenin sevdaya, yolculuğun sonu hayal ettiğin mutluluk mu olurdu? Selin için aşk her zaman huzur vermezdi ve bunu ilk aşkı tarafından aldatıldığında öğrendi. İnsanlar birini bulamazken, Selin yeni bir aşkın gücüyle karşılaştı. Bu gücün adı: Murat Yıldırım'dı. Peki ya kalbi yumuşak ve aşkı hiç tatmayan Murat, Selin'i yersiz bir şekilde kaybettikten sonra nasıl bir yol izleyecekti? Sahip olmak istediklerinin bilinciyle nefes alan bu güçlü adam, galiba hayatı dalgaya alırken, acının ona dokunuşuyla da pembe bulutların üzerinde dolanmaktan vazgeçecekti. Aşka tekrar inanmak isteyen bir kadın ve sevginin önemini anlayacak olan bir adam. Birbirlerinden başkasına ihtiyaçları yok. Tek yapmaları gereken, aşka güvenmek... *** “Bu senin için ilk dizlerim üzerine düşüşüm değil. Son da olmayacak. Karşındayken duygularımın bedenimi eğişi gururumu kızdırsa da umurumda değil. Çünkü seni sevmek böyle bir şeymiş, anladım. Hırçınsın. Kırarsın. Ama sevilmeye değersin... Ben sevmeyi ne kadar öğrendim bilmiyorum ama seninle birlikte olarak yepyeni şeylere açmak istiyorum yüreğimi...”
YAYIN TARİHİ:
2015-10-16
DOSYA BOYUTU:
10,14
ISBN:
6059121392
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Özge Gül
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Aşka Güven PDF

Aşka Güven harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Özge Gül. Okuyabilirsin Aşka Güven sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


... Amerika Birleşik Devletleri yönetmen shane stanley senaryo Yakın arkadaşı Brandon'u düşünmeye başladıktan sonra işler değişecektir ... Aşka Güven | bkmkitap.com ... . Aşka Güven Tek Part İzle. Yönetmen: Shane Stanley. Hiçbir taahhüdü olmayan ve asla savunmasız olan Veronica, metresi olmayı sever. En iyi arkadaşının kalbinin anahtarını elinde tuttuğunu ve duygularını çıkarabilen tek kişi... Yönetmen: Shane Stanley. Aşka Güven - Mistrust filminin yönetmen koltuğunda Shane Stanley bulunurken senaryoda Tiffany Johnson, Shane Stanley beraber bulunmaktadı ... Aşka Güven 2018 Full HD | Türkçe Dublaj Film İzle | 1080P Full HD İzle ... . Aşka Güven - Mistrust filminin yönetmen koltuğunda Shane Stanley bulunurken senaryoda Tiffany Johnson, Shane Stanley beraber bulunmaktadır. Aşka Güven izle, Aşka Güven full izle, Aşka Güven türkçe dublaj izle, Aşka Güven hd izle, Mistrust 2018 izle, Kendi halind...