acem2019delhi.com

The Originals - Yükseliş

Responsive image
Köken Vampir ailesi bin sene evvel birbirlerine bir söz verdi. Her zaman ve sonsuza dek bir arada kalacaklardı. Ama verilen sözleri tutmak ölümsüzken bile kolay değildi. 1722 yılında New Orleans’a ayak basan Köken Vampirler Klaus, Elijah ve Rebekah Mikaelson tehlikeli geçmişlerini arkalarında bıraktıklarını zannederler. Ne var ki bölgelerini kimseyle paylaşmak istemeyen cadılar ve kurt adamlar bu kanunsuz şehirde cirit atmaktadır. Üstelik çok yakında gerçekleşmesi planlanan bir evlilikle birlikte aralarındaki ittifak sonsuza dek mühürlenecektir. Ama düşmanları birbirine düştüğünde kendilerini çok daha güvende hisseden Köken Vampirlerin şehri bu iki klana teslim etmeye hiç niyetleri yoktur. Özellikle de müstakbel gelin Vivianne’e gönlünü kaptıran Klaus’un. Elijah ailesi ile birlikte güvende olabilecekleri bir yuva aramakla, Rebekah da Fransız ordusunu kendi saflarına katmakla uğraşırken aşk sarhoşu Klaus hem kendisini hem de ailesini büyük bir tehlikeye atacak olayların içine sürüklenmektedir.
YAYIN TARİHİ:
2015-10-30
DOSYA BOYUTU:
4,43
ISBN:
9759998325
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Julia Plec
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

The Originals - Yükseliş PDF

The Originals - Yükseliş harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Julia Plec. Okuyabilirsin The Originals - Yükseliş sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


.... Çünkü dizi günümüzde geçerken, kitap 1722 yılında geçiyor ... The Originals - Yükseliş Satın Al | OdaKitap.com ... . Siz Yükseliş'i okudunuz mu? The orıgınals: yükseliş by julıe plec | kitap + yazar tanıtım. Seri: The Originals #1. Tür: Genç-Yetişkin Fantezi. Çevirmen: Ebru Sürmeli. Herkese merhaba^^. Yine ve yeniden yorumlarla karşınızdayım. Kitabı daha dün gece bitirdim ve hemen yorum yapayım dedim. Son iki yorumda hep böyle... Vampir Günlükleri dizisinin yaratıcılarından Julia Plec'in T ... The Originals - Yükseliş - Julia Plec | kitapyurdu.com ... ... Vampir Günlükleri dizisinin yaratıcılarından Julia Plec'in The Originals Yükseliş kitabı çıkar çıkmaz büyük ilgi gördü. Julia Plec ayrıca The Vampire Diaries'ın spin-off'u (Spin-off'u merak edenler için... The Originals- Yükseliş hakkında testler, değerlendirmeler, kitabın karakterleri, diğer baskıları ve daha fazlası. Dizisini severek takip ettiğim The Originals ın kitaplarının çevrilmesini çok istiyordum. Julie Plec. Köken Vampir ailesi bin sene evvel birbirlerine bir söz verdi. Her zaman ve sonsuza dek bir arada kalacaklardı. Ama verilen sözleri tutmak ölümsüzken bile kolay değildi. The Originals-Yükseliş en uygun fiyatı GittiGidiyor'da! The Originals-Yükseliş incelemesi, yorumlar, özellikleri, fiyat ve taksit seçenekleri için tıklayın! The Originals-Yükseliş. Satıcının Açıklaması. Ardından kitap olarak basımlanan The Originals- Yükseliş ilk kitap olarak babalarından kaçmaları sonucu yaşantılarını düzene koymaya çalışıyorlar. The Originals yükseliş e kitap. Vampir hikayelerini sevdiğinizi biliyoruz bu kitapta bu hikayelerin en iyilerinden biri. Yakışıklı ve güzel kan emiciler. İyi ve kötü olanlar. The Originals. Titanın Laneti. Uçuruma Bakan Pencere. Yükseliş. Zülfü Livaneli - Konstantiniyye Oteli. Zogi ve Uçan Doktorlar - Julia Donaldso...