acem2019delhi.com

Yeşil Dev Korsanlara Karşı

Responsive image
Yeşil Dev’in korsanlara karşı verdiği mücadele arkadaşlığın ne kadar önemli olduğunu göstermektedir.Koca Kanat, Sert Gaga, Reis Araf ve Mavi Kanat, Siyah Yunus, Güçlü Kol Ahtapot bu mücadelede kahramanlarımız olarak karşımıza çıkmaktadır.Nefrete karşı sevginin - Savaşa karşı barışın - Öfkeye karşı sabrın - Düşmanlığa karşı kardeşliğin mücadelesine tanık olacağınız heyecan ve macera dolu bir hikaye siz beklemekte.Cingöz, gözlerinde ateş kıvılcımları varmış gibi bakıyormuş. Önemli bir olayın olduğu belliymiş. Ama korsanlar ne olduğunu bilmedikleri için merakla kaptanın ne söyleyeceğini bekliyorlarmış. - Benim cesur askerlerim! Şimdi hep birlikte hazineye doğru ilerleyeceğiz. Birazdan hepimiz zengin olacağız. Altınlar, mücevherler, hazineler hepsi bizim olacak.Ve kılıçlar güneşte ışıl ışıl parıldıyormuş. Güvertenin direğindeki leylek konuşulanları duydukça kanadının tüyleri diken diken olmuş.“Hiç de iyi şeyler olmayacak galiba?”Korsanların kayıp hazineye sahip olmak için martılara açtıkları savaşın nasıl sonlanacağını merak ediyorsanız kahramanlarımız sizi beklemektedir.
YAYIN TARİHİ:
2018-10-18
DOSYA BOYUTU:
10,37
ISBN:
6052152805
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Seyit Ahmet Uzun
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Yeşil Dev Korsanlara Karşı PDF

Yeşil Dev Korsanlara Karşı harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Seyit Ahmet Uzun. Okuyabilirsin Yeşil Dev Korsanlara Karşı sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...unu göstermektedir. Nefrete karşı sevginin - Savaşa karşı barışın - Öfkeye karşı sabrın - Düşmanlığa ... Yeşil Dev Korsanlara Karşı - Seyit Ahmet Uzun... | ilgikitap.com ... ... 8.40 TL. Yeşil Dev Korsanlara Karşı-Çıra Çocuk Yayınları- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. Yeşil Dev'in korsanlara karşı verdiği mücadele arkadaşlığın ne kadar önemli olduğunu göstermektedir. Koca Kanat, Sert Gaga, Reis Araf ve Mavi Kanat, Siyah Yunus, Güçlü Kol Ahtapot bu mücadelede... %20. Yeşil Dev ... Yeşil Dev Adam HULK Korsanlara Karşı - Süper Oyuncaklar - YouTube ... . Koca Kanat, Sert Gaga, Reis Araf ve Mavi Kanat, Siyah Yunus, Güçlü Kol Ahtapot bu mücadelede... %20. Yeşil Dev Korsanlara Karşı. Seyit Ahmet Uzun. Çıra Çocuk Yayınları. 1. Yeşil Dev Korsanlara Karşı. Müşteri Hizmetleri. Yeşil Dev'in korsanlara karşı verdiği mücadele arkadaşlığın ne kadar önemli olduğunu göstermektedir. Koca Kanat, Sert Gaga, Reis Araf ve Mavi Kanat, Siyah Yunus, Güçlü Kol Ahtapot bu mücadelede... 8.40 TL. Yeşil Dev'in korsanlara karşı verdiği mücadele arkadaşlığın ne kadar önemli olduğunu göstermektedir. Koca Kanat, Sert Gaga, Reis Araf ve Mavi Kanat, Siyah Yunus, Güçlü Kol Ahtapot bu... Yeşil Dev'in korsanlara karşı verdiği mücadele arkadaşlığın ne kadar önemli olduğunu göstermektedir. Koca Kanat, Sert Gaga, Reis Araf ve Mavi Kanat, Siyah Yunus, Güçlü Kol Ahtapot bu mücadelede... Yeşil Dev'in korsanlara karşı verdiği mücadele arkadaşlığın ne kadar önemli olduğunu göstermektedir. Koca Kanat, Sert Gaga, Reis Araf ve Mavi Kanat, Siyah Yunus, Güçlü Kol Ahtapot bu mücadelede... Yeşil Dev'in korsanlara karşı verdiği mücadele arkadaşlığın ne kadar önemli olduğunu göstermektedir. Nefrete karşı sevginin - Savaşa karşı barışın - Öfkeye karşı sabrın - Düşmanlığa... Yeşil Dev'in korsanlara karşı verdiği mücadele arkadaşlığın ne kadar önemli olduğunu göstermektedir. Koca Kanat, Sert Gaga, Reis Araf ve Mavi Kanat, Siyah Yunus, Güçlü Kol Ahtapot bu mücadelede... 10.80 TL. Yeşil Dev'in korsanlara karşı verdiği mücadele arkadaşlığın ne kadar önemli olduğunu göstermektedir. Koca Kanat, Sert Gaga, Reis Araf ve Mavi Kanat, Siyah Yunus, Güçlü Kol Ahtapot bu... Yeşil Dev'in korsanlara karşı verdiği mücadele arkadaşlığın ne kadar önemli olduğunu göstermektedir. Nefrete karşı sevginin - Savaşa karşı barışın - Öfkeye karşı sabrın - Düşmanlığa... 8.40 TL. Yeşil Dev'in korsanlara karşı verdiği mücadele arkadaşlığın ne kadar önemli olduğunu göstermektedir. Koca Kanat, Sert Gaga, Reis Araf ve Mavi Kanat, Siyah Yunus, Güçlü Kol Ahtapot...