acem2019delhi.com

Kusursuz Plan / Zoraki Gelin Serisi 2 (Karton Kapak)

Responsive image
Tüm ışıldayan güzelliğine rağmen,o da aldatılabilirdi! İncitilebilirdi! Kalbi kırılabilirdi!Ama gururu yüzünden asla altta kalamazdı! Sevdiği erkeği elde etmek için garip bir plan yaptı.Planı kusursuz olmalıydı. Öyle de oldu!Gerçek niyetini kimse anlayamadı.Amacına erişebilmek için parasını,dayanılmaz güzelliğini, şaşırtan zekâsını veçekici vücudunu ortaya koydu. Bundan daha iyi plan olur muydu?Bir de duygularını ve arzularını gizleyebilseydi!***Hain planların bile eğlenceli olabileceği,nefes kesen tutkunun elle tutulabilir olduğubir FMArsal romanı daha!
YAYIN TARİHİ:
2018-10-25
DOSYA BOYUTU:
11,35
ISBN:
6052064658
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Fatih Murat Arsal
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Kusursuz Plan / Zoraki Gelin Serisi 2 (Karton Kapak) PDF

Kusursuz Plan / Zoraki Gelin Serisi 2 (Karton Kapak) harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Fatih Murat Arsal. Okuyabilirsin Kusursuz Plan / Zoraki Gelin Serisi 2 (Karton Kapak) sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...oldu! Bundan daha iyi plan olur muydu? Bir de duygularını ve arzularını gizleyebilseydi! 2 ... Kusursuz Plan (Ciltli); Zoraki Gelin Serisi 2 - Fatih Murat Arsal - %35... ... .Hamur. Boyut. 135 X 210. Kusursuz Plan (Ciltli); Zoraki Gelin Serisi 2. Fatih Murat Arsal. Kutup Yıldızı 1 (Karton Kapak). 26.25 37.5. Cengiz Aytmatov. kitaphanen.com´da uygun fiyata Ephesus Yayınları markalı Zoraki Gelin Serisi 2 - Kusursuz Plan 9786052064658 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz. Sevdiği erkeği elde etmek için garip bir plan yaptı. Planı kusursuz olmalıydı. Öyle ... Kusursuz Plan / Zoraki Gelin Serisi 2 (Karton Kapak) ... . Sevdiği erkeği elde etmek için garip bir plan yaptı. Planı kusursuz olmalıydı. Öyle de oldu! Ebru öyle bir plan yapar ki yaptığı kusursuz plan la hayatının aşkına kavuşacaktır . https://www.beyzakitabevi.com/urun/zoraki-gelin-serisi-2-kusursuz-plan....