acem2019delhi.com

Tarkan / Bayraktaki Canavar

Responsive image
Hun İmparatoru Attilâ, oğulları ve kumandanlarıyla toplantı halindeyken, Kuzey Çin’in başkenti Kançu’ya giden Türk tacirlerin mallarının Çinli askerler tarafından yağmalandığını, tacirlerin askerler tarafından tutsak edildiğini, direnenlerin ise öldürüldüğü haberini alır. Bunun üzerine Attilâ, büyük oğlu Ellak’ı Çin’e elçi olarak göndermeye karar verir. Prens Ellak’ın Çin’e gideceğini önceden Çin imparatoruna bildirmek üzere atlı bir haberciyle mektup gönderilir. Fakat haberci henüz Alan topraklarındayken Bizanslılarla işbirliği yapan Alanlı haydutlar tarafından haince pusuya düşürülür. Saldırıyı gören TARKAN mektubun Bizanslıların eline geçmesini engeller ve habercinin yarım kalan bu yolculuğunu tamamlamaya karar verir. TARKAN yanında kurdu ile birlikte Çin’e doğru yeni bir maceraya atılır.
YAYIN TARİHİ:
2012-07-20
DOSYA BOYUTU:
4,11
ISBN:
6054505463
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Sezgin Burak
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Tarkan / Bayraktaki Canavar PDF

Tarkan / Bayraktaki Canavar harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Sezgin Burak. Okuyabilirsin Tarkan / Bayraktaki Canavar sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...da kurdu ile birlikte Çin'e doğru yeni bir maceraya ... Tarkan Bayraktaki Canavar | ... Detaylı Bilgi İçin : Tarkan … | Flickr ... ... Tarkan - Bayraktaki Canavar kitabını takas yaparak al. Tarkan yanında kurdu ile birlikte Çin'e doğru yeni bir maceraya atılır. (Tanıtım Bülteninden). Tarkan - Bayraktaki Canavar kitabını ve özetini okumak için tıklayınız. | Tarkan - Bayraktaki Canavar isimli kitabının özetini ve Sezgin Burak yazarın tüm kitaplarını bulabilirsiniz. Ad: Tarkan - Bayraktaki Canavar, Yazar: Sezgin Bura ... Tarkan - Bayraktaki Canavar - Sezgin Burak ... . Ad: Tarkan - Bayraktaki Canavar, Yazar: Sezgin Burak, Yayınevi: Turkuaz Kitapçılık Ve Yayıncılık, Kategori: Kitap, Detay Kategori: Kategoriler Çocuk Kitapları Çizgi Roman, Barkod: 9786054505463... Saldırıyı gören Tarkan mektubun Bizanslıların eline geçmesini engeller ve habercinin yarım kalan bu yolculuğunu tamamlamaya karar verir. Tarkan yanında kurdu ile birlikte Çin'e doğru yeni bir maceraya... TARKAN yanında kurdu ile birlikte Çin'e doğru yeni bir maceraya atılır. Tarkan - Honoriya'nın Yüzüğü. 14,17 TL. Tarkan / Kuzey Canavarları. 11,81 TL. ...Mizah Dergisi Çarşaf Mizah Dergisi Canavar Mizah Dergisi Deli Mizah Dergisi Dıgıl Mizah Dergisi Fena Mizah Dergisi Fırfır Mizah. Son Mesaj. Sezgin Burak - Tarkan - Altın Madalyon 1. Bölüm. Anasayfa. Tarkan / Bayraktaki Canavar. Tarkan / Bayraktaki Canavar. Sezgin Burak. Turkuvaz Kitap. Saldırıyı gören Tarkan mektubun Bizanslıların eline geçmesini engeller ve habercinin yarım kalan bu yolculuğunu tamamlamaya Tarkan yanında kurdu ile birlikte Çin'e doğru yeni bir maceraya atılır....