acem2019delhi.com

Öğretmenden Mektup Var

Responsive image
Bu kitabın incelediği konular açısından sonsöz olarak söylenmesi gereken en önemli cümle şu: “Tembelliğin, insan onuruna yakışmayan bir durum olduğunu asla unutma!”Bu cümleden sonra, yeni şeyler yazıp sözü uzatmaya gerek yok. Ancak sizinle paylaşmak istediğim bir hikâye var. Bu hikâyeyi nakledip ana fikri üzerinde durmazsam, büyük bir noksanlık bırakacakmışım gibime geliyor.***(Hikâye kitabın son bölümündedir. Mutlaka oku!)***Bilge kişinin yaptığı öğüt herkes için geçerlidir. Siz, bu hikâyeyi ve sonundaki öğüdü kendi açınızdan değerlendirin.Hem dünyanın bütün harikalarını gör, hem de sorumluluklarını unutma.Planlaman bilinçli olsun.Çalışman gerektiği kadar çalış. Dinlenmen gerektiği kadar dinlen.Bugün gereğinden fazla dinlenirsen, yarın gereğinden fazla yorulmak zorunda kalırsın.Yirmi dört saat, iyi planlandığı zaman, çalışmaya da dinlenmeye de yeter.Planlamanı doğru yap, başarılı ol.Başarılı olmak senin de hakkın. 
YAYIN TARİHİ:
2016-05-20
DOSYA BOYUTU:
11,72
ISBN:
6055996895
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Ali Bozkurt
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Öğretmenden Mektup Var PDF

Öğretmenden Mektup Var harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Ali Bozkurt. Okuyabilirsin Öğretmenden Mektup Var sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


... mektup örneklerini arıyorsanız doğru yerdesiniz demek ... Öğretmenden Mektup Var ... . Şöyle bir sözünüz var; dersi aç kurt gibi dinleyin,acıkmış gibi… Bu sözünüzü çok seviyorum… Ali Bozkurt. Bu kitabın incelediği konular açısından sonsöz olarak söylenmesi gereken en önemli cümle şu: "Tembelliğin, insan onuruna yakışmayan bir durum olduğunu asla unutma!" Öğretmenden öğrencisine güzel bir mektup yazıldı. Türkçe Öğretmeni Oğuz Akkaş' ın yazdığı mektup ... Öğretmenden Mektup Var, Ali Bozkurt » Satın Al & Fiyatı - Kidega ... . Türkçe Öğretmeni Oğuz Akkaş' ın yazdığı mektup şu şekilde Peki var mı bu soruya bir yanıtın? Pilot mu olacaksın, doktor mu? MEKTUP VAR isimli eseri Kayıhan Yayınları tarafından yayınlandı. Öğretmenden Mektup Var kitabının hedef kitlesi; öğrenciler, öğretmenler ve öğrenci velilerinden oluşmaktadır. Ancak sizinle paylaşmak istediğim bir hikâye var. Bu hikâyeyi nakledip ana fikri üzerinde durmazsam, büyük bir noksanlık bırakacakmışım gibime geliyor. Öğretmenden Mektup Var. 22,00₺ Normal Fiyat. 9786055996895...