acem2019delhi.com

Geçmişten GünümüzeParti ve Örgütlenme

Responsive image
Metin Aydoğan, yepyeni bir kitabıyla okurlarıyla buluşuyor. ‘Geçmişten Günümüze Parti ve Örgütlenme’ bir kılavuz kitap.Jön Türkler’den günümüze dek öne çıkan partiler ele alınıyor.İngiltere, Amerika ve Almanya’daki politik sistem özetleniyor, partiler inceleniyor. Parti denen örgütün ne olduğu, ne olması gerektiği temel kavramlarıyla ele alınıyor.Atatürk’ün parti ve örgütlenme konusundaki görüşleri aktarılıyor. Bugün örgütlenme konusunda ne yapılması gerektiği, öneri olarak tartışmaya sunuluyor.Türk aydınının, ülkenin içinde bulunduğu durumdan kurtulması için, uzak olmayan bir gelecekte mücadeleye girişeceği görülüyor.Yapılması gereken, aydınlar arasında tartışılıyor. Bu tartışma, özveri sahibi yurtseverleri isteseler de istemeseler de, birlikte hareket etmeye yani örgütlenmeye götürecektir.Bu kitabın değeri o zaman daha çok ortaya çıkacaktır. Örgütlenmenin öğrenileceği okul yok. Yaparak ve araştırarak öğreniliyor.Bu özet kitabı okuyunuz ve irdeleyiniz. Ülke için bir şeyler yapmak istiyorsanız, işe doğru adım atarak başlayınız. Parti ve örgütlenme konusunun ciddi bir iş olduğunu biliniz ve bu kitaptan yararlanınız.İyi okumalar diliyoruz.
YAYIN TARİHİ:
2018-10-23
DOSYA BOYUTU:
5,91
ISBN:
6058120839
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Metin Aydoğan
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Geçmişten GünümüzeParti ve Örgütlenme PDF

Geçmişten GünümüzeParti ve Örgütlenme harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Metin Aydoğan. Okuyabilirsin Geçmişten GünümüzeParti ve Örgütlenme sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...me. Mağaza: Sembol Kitabevi. 13.5x19.5 cm Metin Aydoğan, yepyeni bir kitabıyla okurlarıyla buluşuyor ... Geçmişten Günümüze Parti ve Örgütlenme Metin Aydoğan ... . 'Geçmişten Günümüze Parti ve Örgütlenme' bir kılavuz kitap. Jön Türkler'den günümüze dek öne çıkan partiler ele alınıyor. Metin Aydoğan yepyeni bir kitabıyla okurlarıyla buluşuyor. 'Geçmişten Günümüze Parti ve Örgütlenme' bir kılavuz kitap. Jön Türkler'den günümüze dek öne çıkan partiler ele alınıyor. 13.25 TL. Metin Aydoğan, yepyeni bir kitabıyla okurlarıyla buluşuyor. 'Geçmişten Günümüze Part ... Geçmişten Günümüze Parti ve Örgütlenme - Metin Aydoğan ... . 13.25 TL. Metin Aydoğan, yepyeni bir kitabıyla okurlarıyla buluşuyor. 'Geçmişten Günümüze Parti ve Örgütlenme' bir kılavuz kitap. Jön Türkler'den günümüze dek öne çıkan partiler ele alınıyor. 14.40 TL. Geçmişten Günümüze Parti ve Örgütlenme-Galeati Yayıncılık- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın... 13.50 TL. Metin Aydoğan, yepyeni bir kitabıyla okurlarıyla buluşuyor. 'Geçmişten Günümüze Parti ve Örgütlenme' bir kılavuz kitap. Jön Türkler'den günümüze dek öne çıkan partiler ele alınıyor. Metin Aydoğan, yepyeni bir kitabıyla okurlarıyla buluşuyor. 'Geçmişten Günümüze Parti ve Örgütlenme' bir kılavuz kitap. Jön Türkler'den günümüze dek öne çıkan partiler ele alınıyor. Metin Aydoğan, yepyeni bir kitabıyla okurlarıyla buluşuyor. 'Geçmişten Günümüze Parti ve Örgütlenme' bir kılavuz kitap. Jön Türkler'den günümüze dek öne çıkan partiler ele alınıyor. Sus Yükselen Türkiyede Alçalan Sesler Siyaset » Geçmişten Günümüze Parti ve Örgütlenme. CHP'nin Baskın Seçim Sınavı Siyaset » Geçmişten Günümüze Parti ve Örgütlenme. 17.59 +KDV. Metin Aydoğan, yepyeni bir kitabıyla okurlarıyla buluşuyor. 'Geçmişten Günümüze Parti ve Örgütlenme' bir kılavuz kitap. Jön Türkler'den günümüze dek öne çıkan partiler ele alınıyor. Metin Aydoğan, yepyeni bir kitabıyla okurlarıyla buluşuyor. 'Geçmişten Günümüze Parti ve Örgütlenme' bir kılavuz kitap. Jön Türkler'den günümüze dek öne çıkan partiler ele alınıyor. Jön Türkler'den günümüze dek öne çıkan partiler ele alınıyor. Parti ve örgütlenme konusunun ciddi bir iş olduğunu biliniz ve bu kitaptan yararlanınız. Metin Aydoğan yepyeni bir kitabıyla okurlarıyla buluşuyor. 'Geçmişten Günümüze Parti ve Örgütlenme' bir kılavuz kitap. Jön Türkler'den günümüze dek öne çıkan partiler ele alınıyor. Metin Aydoğan, yepyeni bir ...