acem2019delhi.com

Altıncı Engel

Responsive image
Bir şey var içinde, kurtulmaya çalıştığın, beğenmediğin, tanımsız, yabancı bir varlık. Bozmuş seni, karalamış, potansiyelini göstermene fırsat vermemiş, alıkoymuş.Onu istemiyorsun. Kendi etini istemediğini, hayattan vazgeçtiğini bilmiyorsun. O karanlığın sen olduğunu bilmiyorsun. Altıncı Engel bu izlek üzerinde ilerliyor.Esrarengiz bir kitapla hayatının en büyük depremini yaşayan Fidan, içine düştüğü karabasandan kurtulmaya çalışıyor. Ancak bir şamanın bilgeliğiyle, ışık görmemiş derinliklere inmekten başka seçeneği yok.Orada geçmişinin hayaletlerini, ailesini, yuvasını bulacak.Karanlık yanını, kendisini bulacak. Kitaptan;“Sana o unuttuğun oluşu buldurmaya geldim. Yolu göstermeye geldim. Bil ki, unutmak için harcadığın zamandan daha çok acı geçecek üstünden. Hatırlarken, daha önce hiç yılmadığın kadar yılacaksın. Kaçacaksın. Yeniden denemek için cesur ol. Kendini unuttukça hızlanıp, hatırladıkça yavaşlayacak zaman. Kim olduğunu böylece anlayacaksın.” Fidan: “Elimdeki kitapla benzeşiyorduk. İkimizin de en karanlık yanı içimizdeki hikâyelerdi. İkimizin de zamanı kendine yetmiyordu. Elimde olmadan kitaba uydum, onun gibi davrandım. Kendi zamanımı genişletmeye, mitolojik hikâyeler kadar eskiye gitmeye başladım. On yılları aşıp bin yıllara, oradan yaratılışa uzandım. Esrarlı mitolojik metinlerin şifrelerini kendimi çözmek için kullandım.”
YAYIN TARİHİ:
2018-10-24
DOSYA BOYUTU:
12,15
ISBN:
6052048627
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Cem Tan
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Altıncı Engel PDF

Altıncı Engel harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Cem Tan. Okuyabilirsin Altıncı Engel sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...m Tan kitapları ve Ceres Yayınları 2018 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 6 milyon kitap NadirKitap ... Altıncı Engel ... .com'da. 18.05 TL. Onu istemiyorsun. Kendi etini istemediğini, hayattan vazgeçtiğini bilmiyorsun. O karanlığın sen olduğunu bilmiyorsun. Altıncı Engel bu izlek üzerinde ilerliyor. 18.29 TL. Onu istemiyorsun. Kendi etini istemediğini, hayattan vazgeçtiğini bilmiyorsun. O karanlığın sen olduğunu bilmiyorsun. Altıncı Engel bu izlek üzerinde ilerliyor. Altıncı Engel, edebiyat - roman kategorisinde ücretsiz kar ... Altıncı Engel - Cem Tan -Halkkitabevi ... . Altıncı Engel bu izlek üzerinde ilerliyor. Altıncı Engel, edebiyat - roman kategorisinde ücretsiz kargo ve 24 TL indirimli fiyatla. Ürün Adı: Altıncı Engel. Mağaza: Fırsat Kapında. Yorumunuzu aşağıdaki alana yazınız. Altıncı Engel - Cem Tan Summary. Bir şey var içinde, kurtulmaya çalıştığın, beğenmediğin, tanımsız, yabancı bir varlık. O karanlığın sen olduğunu bilmiyorsun. Altıncı Engel bu izlek üzerinde ilerliyor. Cem Tan. Kitap Tanıtımı. Bir şey var içinde, kurtulmaya çalıştığın, beğenmediğin, tanımsız, yabancı bir varlık. Bozmuş seni, karalamış, potansiyelini göstermene fırsat vermemiş, alıkoymuş. Onu istemiyorsun....