acem2019delhi.com

Peygamber Aşığı Annesinin Kölesi Hz. Veysel Karani

Responsive image
Veysel Karânî kimdi, Üveysîlik neydi, O nasıl bir aşk cevheriydi?İşte bütün cephesiyle ve bütün kaynaklarıyla bu eserde dile getirildi…Onun kıymet biçilmez güzelliği, öyle bir güzellikti ki; bu güzellikten rahmânî kokular saçılıyordu. Onun ağlayıp inleyişi sadece Hak içindi. O canını Cânânın eşiğine kadar götürüp vuslat sürahisinden bir damla inayet suyu içmeyi diledi. Ne var ki, Can Padişahı o gün tahtında değildi. O gün feleğin atlası siyahlara bürünmüştü...Cânânın eşiğinde durdu da şöyle dedi:– Yâ Rabbi, bana cisimle can gerekmez!.. Sevgilim yoksa cihan da gerekmez!..O dem sanki candan da, cihandan da el yumuştu. Dertli dertli inledi ve dedi ki:– Ey güneşini Arş’a gölge eyleyen Peygamber, nazarının bir kerecik bereketini bana yoldaş eyle!..
YAYIN TARİHİ:
2019-11-21
DOSYA BOYUTU:
7,77
ISBN:
6055457495
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Raif Cilasun
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Peygamber Aşığı Annesinin Kölesi Hz. Veysel Karani PDF

Peygamber Aşığı Annesinin Kölesi Hz. Veysel Karani harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Raif Cilasun. Okuyabilirsin Peygamber Aşığı Annesinin Kölesi Hz. Veysel Karani sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...-1682. GittiGidiyor'da 75 TL'ye varan Chip-Para ... 1. Peygamber Aşığı Annesinin Kölesi Hz Veysel Karani ... . Hz. Veysel Karani. Faturalı - Orijinal - Garantili Fırsat Ürünleri. Ücretsiz Kargo. Hz Veysel Karani Ra - Piyes by : RadyoSaray 4.596 & Duration : 45.39. Play. Stop. Download. Close. Veysel Karani Fon Müzik by : Evvabinn 34.886 & Duration : 5.27. 17.39 TL. Peygamber Aşığı Annesinin Kölesi Hz. Veysel KaraniHz. Veysel Karani, Raif Cilasun 17,39 TL. Peygamber-aşığı-annesinin-k-lesi-hz-veyse ... Hz. Veysel Karani - Peygamber Aşığı Annesinin Kölesi... ... . Peygamber-aşığı-annesinin-k-lesi-hz-veysel-karani. Annesine olan sevgisiyle bilinen Veysel Karani'nin Peygamber Efendimizi görme isteğinin hikayesi. Veysel Karani-Raif Cilasun-Çelik Yayınevi-Kapak Türü Karton Kapak-Sayfa Sayısı 259 -Basım Yılı 2012 | Veysel Karânî kimdi Bir Annenin Feryadı. Raif Cilasun. Ebru Yayınları. Alış-Veriş Listeme Ekle. Peygamber Aşığı Annesinin Kölesi Hz. Veysel Karânî kimdi Üveysîlik neydi O nasıl bir aşk cevheriydi? İşte bütün cephesiyle ve bütün kaynaklarıyla bu eserde dile getirildi... Raif Cilasun. Veysel Karânî kimdi, Üveysîlik neydi, O nasıl bir aşk cevheriydi? İşte bütün cephesiyle ve bütün kaynaklarıyla bu eserde dile getirildi... Veysel Karani. Marka : Çelik Yayınevi. Barkod : 9786055457495. Veysel Karânî kimdi, Üveysîlik neydi, O nasıl bir aşk cevheriydi?İşte bütün cephesiyle ve bütün kaynaklarıyla bu eserde dile getirildi... ...film Anjelika Akbar Ankara lı Namık Ankara Oyun Havaları Ankaralı Ayşe Ankaralı Coşkun Ankaralı Namık Ankaralı Turgut Anne Bruneteaux Annemarie Schimmel Anonim Antoine. 4,90 €. Hz Veysel... Peygamber Aşığı Annesinin Kölesi Hz Veysel Karani - Watch Free Music Videos Worldwide On Musicvideos.bid. Veysel Karânî kimdi, Üveysîlik neydi, O nasıl bir aşk cevheriydi? Dertli dertli inledi ve dedi ki: Ey güneşini Arşa gölge eyleyen Peygamber, nazarının bir kerecik bereketini bana yoldaş eyle!.. Raif Cilasun tarafından kaleme alınan Peygamber Aşığı Annesinin Kölesi Hz. Veysel Karani Pdf Oku isimli 259 sayfadan oluşan kitap; ÇELİK YAYINEVİ yayınevinin 21/11/2019 Perşembe tarihinde... Veysel Karânî kimdi, Üveysîlik neydi, O nasıl bir aşk cevheriydi? Dertli dertli inledi ve dedi ki: - Ey güneşini Arş'a gölge eyleyen Peygamber, nazarının bir kerecik bereketini bana yoldaş eyle!.. Veysel Karani. Yıl : 2012,00000000 Sayfa Sayısı : 259,00000000. Yazar : {%FILITRELINK_3%}. Allah'a Ulaşmak İslam » Kültür » Peygamber Aşığı Annesinin Kölesi Hz. Veysel Karani....