acem2019delhi.com

Müzik Soru BankasıSolfej Dersi Yardımcı Ders Kitabı

Responsive image
Bu kitap konservatuar, eğitim fakültesi, güzel sanatlar fakültesi, güzel sanatlar lisesi, askeri mızıka okulu gibi mesleki müzik eğitimi veren her türden kurumlardaki öğrenci ve öğretmenler için hazırlanmış yardımcı bir ders kitabıdır. Kuramsal müzik bilgilerini pekiştirmek amaçlı daha çok solfej, kulak eğitimi ve armoni derslerinde kullanılacak olan kitap, öğretmenlere kolaylık, öğrencilere de düzenli çalışma olacağı sağlamaktadır. Kitap, yayınlanmadan önce denenmiş ve olumlu sonuçlar alındığı görülmüştür. Kitapta yer verilen konular belirli bir zorluk derecesine göre sıralanmıştır. Konular kolaydan zora, basitten karmaşığa adım adım ilerlemektedir. Kitabın sonunda yer alan karma testler ise bize kendi bilgimizi bütünüyle sınama/deneme olanağı vermektedir. Ayrıca bütün sorunların doğru cevapları kitabın en sonunda yer alan “cevap anahtarı” başlıklı kısımda verilmiştir.
YAYIN TARİHİ:
2015-10-12
DOSYA BOYUTU:
3,12
ISBN:
6054957156
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Özgül Eroğlu Algan
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Müzik Soru BankasıSolfej Dersi Yardımcı Ders Kitabı PDF

Müzik Soru BankasıSolfej Dersi Yardımcı Ders Kitabı harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Özgül Eroğlu Algan. Okuyabilirsin Müzik Soru BankasıSolfej Dersi Yardımcı Ders Kitabı sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...Yardımcı Ders Kitabı >> MuzikKitaplari ... Müzik Soru Bankası Solfej Dersi Yardımcı Ders Kitabı Özgül Eroğlu... ... .com. Bu kitap konservatuar, eğitim fakültesi, güzel sanatlar fakültesi, güzel sanatlar lisesi... Özgül Eroğlu Algan. Bu kitap konservatuar, eğitim fakültesi, güzel sanatlar fakültesi, güzel sanatlar lisesi, askeri mızıka okulu gibi mesleki müzik eğitimi veren her türden kurumlardaki öğrenci ve... Tüm kategorilerde Bilim CD & DVD & VCD Çocuk Kitapları Çocuklar İçin Bilim Dans Defter Genel Güncel Halk Müziği Klasik Müzik Metodlar Metotlar Müzik Müzik Eğitimi Müzik Tarihi... 24 TL. Kuramsal müzik bilgilerini pe ... Müzik Soru Bankası: Solfej Dersi Yardımcı Ders Kitabı ... ... 24 TL. Kuramsal müzik bilgilerini pekiştirmek amaçlı daha çok solfej, kulak eğitimi ve armoni derslerinde kullanılacak olan kitap, öğretmenlere kolaylık, öğrencilere de düzenli çalışma olacağı... Kuramsal müzik bilgilerini pekiştirmek amaçlı daha çok solfej, kulak eğitimi ve ...