acem2019delhi.com

222 No’lu OdaUmudun Gökkuşağı

Responsive image
Hastalıklarla (kanserle) savaşan bir çocuğun ebeveyni olmak dünyadaki en zor rol olmalı. Serap Yöndem-Yulu da bu kadar büyük bir yükü taşımak zorunda kalan annelerden sadece biri...222 No’lu Oda bir umudun, şefkatin, azmin ve bir annenin öyküsü. Koşulsuz sevginin ve kararlılığın simgesi olan anne, kızını kollarının arasında teslim ederken bağlılığının, sevgisinin, azminin iç dökümleri...Hem dört yaşındaki oğlu Murat için hem de kansere karşı mücadele veren ve organ nakli bekleyen tüm ailelere bu kitabın ışık olması dileğiyle.
YAYIN TARİHİ:
2018-10-23
DOSYA BOYUTU:
10,90
ISBN:
6054262779
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Serap Yöndem Yulu
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

222 No’lu OdaUmudun Gökkuşağı PDF

222 No’lu OdaUmudun Gökkuşağı harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Serap Yöndem Yulu. Okuyabilirsin 222 No’lu OdaUmudun Gökkuşağı sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...k bir yükü taşımak zorunda kalan annelerden sadece biri ... 222 No'lu Oda Satın Al | OdaKitap.com | Umudun Gökkuşağı ... ... 222 No'lu Oda bir umudun, şefkatin, azmin ve bir annenin öyküsü. Adeta cam kırıkları üzerinde yürüyen canımın kesikleri bir o kadar da derin olan …Gökkuşağı çizme mücadelemdi… dökülenler şiirsel iç dökümlerimdi 222 No lu Oda. Serap Yöndem-Yulu da bu kadar büyük bir yükü taşımak zorunda kalan annelerden sadece biri... 222 No'lu Oda bir umudun, şefkatin, azmin ve bir anneni ... 222 No'lu Oda Umudun Gökkuşağı ... ... 222 No'lu Oda bir umudun, şefkatin, azmin ve bir annenin öyküsü. Serap Yöndem Yulu. Hastalıklarla (kanserle) savaşan bir çocuğun ebeveyni olmak dünyadaki en zor rol olmalı. Serap Yöndem-Yulu da bu kadar büyük bir yükü taşımak... Serap Yöndem-Yulu da bu kadar büyük bir yükü taşımak zorunda kalan annelerden sadece biri... 222 No'lu Oda bir umudun, şefkatin, azmin ve bir annenin öyküsü. 12 TL. Serap Yöndem-Yulu da bu kadar büyük bir yükü taşımak zorunda kalan annelerden sadece biri... 222 No'lu Oda bir umudun, şefkatin, azmin ve bir annenin öyküsü. Serap Yöndem Yulu. Hastalıklarla (kanserle) savaşan bir çocuğun ebeveyni olmak dünyadaki en zor rol olmalı. Serap Yöndem-Yulu da bu kadar büyük bir yükü taşımak... 16.67 TL. Serap Yöndem-Yulu da bu kadar büyük bir yükü taşımak zorunda kalan annelerden sadece biri... 222 No'lu Oda bir umudun, şefkatin, azmin ve bir annenin öyküsü. Serap Yöndem-Yulu da bu kadar büyük bir yükü taşımak zorunda kalan annelerden sadece biri... 222 No'lu Oda bir umudun, şefkatin, azmin ve bir annenin öyküsü. Serap Yöndem-Yulu da bu kadar büyük bir yükü taşımak zorunda kalan annelerden sadece biri... 222 No'lu Oda bir umudun, şefkatin, azmin ve bir annenin öyküsü. 14.17 TL. Serap Yöndem-Yulu da bu kadar büyük bir yükü taşımak zorunda kalan annelerden sadece biri...222 No'lu Oda bir umudun, şefkatin, azmin ve bir annenin öyküsü. Mesela bu yazımızda yazar Serap Yöndem Yulu kitapları arasında yer alan 222 No'lu Oda Umudun Gökkuşağı yeni kitabı hakkında merak edilenlerden bahsedeceğiz. ...taşımak zorunda kalan annelerden sadece biri...222 No'lu Oda bir umudun şefkatin azmin ve bir annenin öyküsü. Alış-Veriş Listeme Ekle. 222 No'lu Oda Umudun Gökkuşağı. Serap Yöndem-Yulu da bu kadar büyük bir yükü taşımak zorunda kalan annelerden sadece biri... 222 No'lu Oda bir umudun şefkatin azmin ve bir annenin öyküsü. 222 No'lu Oda kitabını inceleyin, benzer kitaplarla karşılaştırın, kitap yorumlarını okuyun ve en uygun fiyatı bulun. 222 No'lu Oda - Kitap Fiyatları. Ücretsiz Kargo....