acem2019delhi.com

Meraklı Dedektif Ines: Suçlu Kim

Responsive image
Marsilya'da bir özel okulun müdürü öldürülür ve gizemli soruşturmalar yeniden başlar. Güney Karakolu komiseri Roullier, Inès'i gardan almaya geç gider. Inès bu duruma oldukça kızar. Tam bunun üzerine eve dönerken meslektaşlarından biri Roullier’e lise müdürünün öldüğünü haber verir. Derhal olay yerine gitmesi gerekmektedir. Olay yerine vardıklarında, Inès'i okuldaki hizmetlinin oğluna emanet eder. Inès ise bu durumdan hiç hoşlanmaz. Babası Inès’i ipuçlarını toplasın diye bırakmıştır, daha sonra bunun farkına varır ve hemen işe koyulur.Bakalım Inès bu soruşturmada babasına yardım edebilecek mi?
YAYIN TARİHİ:
2014-10-20
DOSYA BOYUTU:
4,23
ISBN:
6055354787
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Jean Luc Luciani
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Meraklı Dedektif Ines: Suçlu Kim PDF

Meraklı Dedektif Ines: Suçlu Kim harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Jean Luc Luciani. Okuyabilirsin Meraklı Dedektif Ines: Suçlu Kim sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


... soruşturmalar yeniden başlar. Güney Karakolu komiseri Roullier, Inès'i gardan almaya geç gider ... Meraklı Dedektif Ines: Suçlu Kim - Jean Luc Luciani - Carpe Diem... ... . Inès bu duruma oldukça kızar. Jean Luc Luciani. Marsilya'da bir özel okulun müdürü öldürülür ve gizemli soruşturmalar yeniden başlar. Güney Karakolu komiseri Roullier, Inès'i gardan almaya geç gider. Inès bu duruma oldukça kızar. Marsilya'da bir özel okulun müdürü öldürülür ve gizemli soruşturmalar yeniden başlar. Güney Karakolu komiseri Roullier, Inès'i gardan almaya geç gider. Inès bu duruma oldukça kız ... Meraklı Dedektif Ines: Suçlu Kim - Jean Luc Luciani ... . Güney Karakolu komiseri Roullier, Inès'i gardan almaya geç gider. Inès bu duruma oldukça kızar. Alış-Veriş Listeme Ekle. Meraklı Dedektif Ines: Suçlu Kim. Güney Karakolu komiseri Roullier Inès'i gardan almaya geç gider. Inès bu duruma oldukça kızar. Marsilya'da bir özel okulun müdürü öldürülür ve gizemli soruşturmalar yeniden başlar. Güney Karakolu komiseri Roullier, Inès'i gardan almaya geç gider. Inès bu duruma oldukça kızar. Marsilya'da bir özel okulun müdürü öldürülür ve gizemli soruşturmalar yeniden başlar. Güney Karakolu komiseri Roullier, Inès'i gardan almaya geç gider. Inès bu duruma oldukça kızar. Marsilya'da bir özel okulun müdürü öldürülür ve gizemli soruşturmalar yeniden başlar. Güney Karakolu komiseri Roullier Inès'i gardan almaya geç gider. Inès bu duruma oldukça kızar. Marsilya'da bir özel okulun müdürü öldürülür ve gizemli soruşturmalar yeniden başlar. Güney Karakolu komiseri Roullier, Inès'i gardan almaya geç gider. Inès bu duruma oldukça kızar. Marsilya'da bir özel okulun müdürü öldürülür ve gizemli soruşturmalar yeniden başlar. Güney Karakolu komiseri Roullier, Inès'i gardan almaya geç gider. Inès bu duruma oldukça kızar. Vardıklarında, Ines'iokuldaki hizmetlinin oğluna emanet eder. Inesise bu durumdan hiç hoşlanmaz. Babası Ines'iipuçlarını toplasın diye bırakmıştır, sonra bunun farkına varır ve hemenişe koyulur....