acem2019delhi.com

Kurnaz İhtiyarcık

Responsive image
Masallarla Hikayelerin hayatımızda önemli bir yeri vardır. Çocukluğumuzda hemen hepimiz büyüklerimizden masal ve hikaye dinlemiş; onların etkisi altında kalmışızdır. Bu tür kitapların ya da anlatılanların çocukların yaş gruplarına göre seçilmesi, pedagojik yönden onlara uygun olması oldukça önemlidir. Çünkü dinleyecekleri masal ve hikayeler bir yandan hoşça vakit geçirmelerini sağlarken bir yandan da geleceklerine yön verecektir.Günümüzde televizyon kanallarının gösterdiği yabancı ağırlıklı çizgi filmler çocuklarımızı daha çok maceraya ve hayalciliğe itmektedir. Oysa kendi kültürümüzün ürünü olan eserler onlara olumlu yönde etki edecek; her şeyden önce kendi milli ve manevi değerlerimizi, gelenek ve göreneklerimizi öğrenmelerine yardımcı olacaktır.
YAYIN TARİHİ:
2006-01-01
DOSYA BOYUTU:
6,35
ISBN:
9752906860
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Ahmet Yozgat
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Kurnaz İhtiyarcık PDF

Kurnaz İhtiyarcık harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Ahmet Yozgat. Okuyabilirsin Kurnaz İhtiyarcık sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...re, bakar ihtiyar. Doç. Dr. Niyazi Kurnaz ... İhtiyarlık ... . Kişisel. İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi. İşletme. Dumlupınar Üniversitesi Merkez Yerleşkesi, 43266 Kütahya, Türkiye. [email protected] 0 (274) 265 20 31. Ersin Kurnaz currently works at the faculty of Economics and Administrative Sciences Ersin Kurnaz. Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi · İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Sağlık Yönetimi Bölümü. " İHTİYARLIK. "Ellerim yüzlerim hepsi ... Kuranda İhtiyar Ayetleri, İhtiyar ile İlgili Ayetler, Kurani Kerimde İhtiyar ... . " İHTİYARLIK. "Ellerim yüzlerim hepsi kırıştı, Ne tez geldi çattı şu ihtiyarlık... Sarktı vücuttaki hep bütün etler Ne tez geldi çattı, şu ihtiyarlık... Eskiden seçme yaşı 21'di. Sonra 18'e indi. Eskiden seçilme yaşı 30'du. Sonra 25'e indi. Bunu AKP iktidarı başardı. Bunu başaran iktidarın, cumhurbaşkanı olabilme yaşını niçin 40'ta tuttuğu......