acem2019delhi.com

Yöneticiler İçin Buda

Responsive image
Yöneticiler için felsefe: Buda’nın öğretileri iş dünyasında…Buda’nın ve Budizm’in MÖ 6. yüzyıla uzanan öğretileri, hayatın her alanında uygulanabilecek tavsiyeler olarak görülebilir... Ve buna iş dünyası da dahildir. Çokuluslu bir şirketin Almanya’daki üst düzey yöneticilerinden biri olan Peter Ziegel de, konumunun getirdiği kaostan kurtulmanın yolunu, iş için gittiği Çin’de bir Budist tapınağında bulur. Böylelikle Çin, ona göre uzlaşılması zor bir pazar olmaktan çıkıp, bir bilgelik ve farkındalık sığınağına dönüşür.Garip bir tesadüf eseri girdiği o tapınakta Ziegel’in karşısına çıkan bilge rahip, iş dünyasında huzura erişmenin üç temel ilkesi olduğunu, özlü sözlerle ve bilgelik hikâyeleriyle anlatır. Yoğun iş yaşantısında kişiyi robotlaşmaktan kurtaracak bu ilkelerin özünde, söylemesi kolay fakat uygulaması zor “saygı” yatmaktadır. Ziegel, bu öğretileri kafasına yazsa da, pratiğe dökmekte zorlandığını fark ettiğinde kendini tekrar rahibin karşısında bulacaktır.
YAYIN TARİHİ:
2012-08-03
DOSYA BOYUTU:
6,99
ISBN:
9753226622
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Werner Schwanfelder
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Yöneticiler İçin Buda PDF

Yöneticiler İçin Buda harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Werner Schwanfelder. Okuyabilirsin Yöneticiler İçin Buda sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...bilecek tavsiyeler olarak görülebilir. ... Yöneticiler İçin Buda - Werner Schwanfelder : %15 İndirimli ... .. Yöneticiler için felsefe: Buda'nın öğretileri iş dünyasında... Buda'nın ve Budizm'in M.Ö 6. yüzyıla uzanan öğretileri, hayatın her alanında uygulanabilecek tavsiyeler olarak görülebilir... Yöneticiler için Buda. Marka : Sistem Yayıncılık. Barkod : 9789753226622. Asyaya yaptığı çok sayıda iş seyahatinin de etkisiyle uzun yıllardır Uzak Doğu bilgeliğiyle ilgileniyor.Yöneticiler için... Yöneticiler içi ... Yöneticiler İçin Buda ... .Yöneticiler için... Yöneticiler için felsefe: Buda'nın öğretileri iş dünyasında... Buda'nın ve Budizm'in MÖ 6. yüzyıla uzanan öğretileri hayatın her alanında uygulanabilecek tavsiyeler olarak görülebilir... Asyaya yaptığı çok sayıda iş seyahatinin de etkisiyle uzun yıllardır Uzak Doğu bilgeliğiyle ilgileniyor.Yöneticiler için Felsefe serisinin diğer kitapları: •Yöneticiler Baskısı tükendi. İş'te Buda. Yöneticiler için felsefe: Buda'nın öğretileri iş dünyasında... #Yöneticiler #İçin #Buda #Yöneticiler İçin #İçin Buda #Yöneticiler İçin Buda. Yöneticiler için felsefe: Buda'nın öğretileri iş dünyasında... #Yöneticiler #İçin #Buda #Yöneticiler İçin #İçin Buda #Yöneticiler İçin Buda. Geri Satıcı Açıklaması. Yöneticiler İçin Buda / Werner Schwanfelder / Sistem Yayıncılık. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Yöneticiler İçin Buda. Yöneticiler İçin Buda, diğer kategorisinde ücretsiz kargo ve 10,4 TL fiyatıyla ePttAVM.com adresinde. Yorum Yaz. Ürün Adı: Yöneticiler İçin Buda. Mağaza: TveT. Yöneticiler için felsefe: Buda'nin ögretileri is dünyasinda...Buda'nin ve Budizm'in MÖ 6. yüzyila uzanan ögretileri, hayatin her alaninda uygulanabilecek tavsiyeler olarak görülebilir... Yöneticiler için felsefe: Buda'nın öğretileri iş dünyasında...Buda'nın ve Budizm'in MÖ 6. yüzyıla uzanan öğretileri, hayatın her alanında uygulanabilecek tavsiyeler olarak görülebilir... Yöneticiler için felsefe: Buda'nın öğretileri iş dünyasında... Buda'nın ve Budizm'in M.Ö 6. yüzyıla uzanan öğretileri, hayatın her alanında uygulanabilecek tavsiyeler olarak görülebilir... Yöneticiler için felsefe: Buda'nın öğretileri iş dünyasında... Buda'nın ve Budizm'in M.Ö 6. yüzyıla uzanan öğretileri, hayatın her alanında uygulanabilecek tavsiyeler olarak görülebilir... Yöneticiler için felsefe: Buda'nin ögretileri is dünyasinda...Buda'nin ve Budizm'in MÖ 6. yüzyila uzanan ögretileri, hayatin her alaninda uygulanabilecek tavsiyeler olarak görülebilir......