acem2019delhi.com

Hayallerim Ruhumu Öpüyordu

Responsive image
Kerem ender rastlanan bir kişiliğe sahip olan Isabel’in, bedenine saklanmış ruhuyla bütünleşmek istiyordu. İlk planda muhteşem güzelliğiyle etkilenilmemesi mümkün olmayan ve uzaklardan gelen Isabel, Kerem için artık tarifi imkânsız bir anlam taşımaya başlamıştı. Bu adeta iç dünyaların savaşıydı hatta bir anlamda insan ruhunun inişli çıkışlı halleriyle birlikte, çözülmesi çok zor olan bir sırrın, roman kahramanlarına oynadığı oyun gibiydi. Necdet Akkan, benim yıllanmış “okur dostlarım”dan… Hayatını kazanmak için yıllarca ticaret yapan ama mutluluğu hep kaleminde bulan; sonunda da “yazı sevdası” için hayata sıfırdan başlamayı göze alabilen kahramanlardan… Elinizde tuttuğunuz roman için yıllarca emek verdiğinin en yakın tanığıyım. Çünkü bu romanın “ilk okuru”yum. Eleştiriye hoşgörülü, uyarıya açık bu sevgili kardeşimin dünyaya bakışı net… Büyük bir sevda ve günümüz insanının ilişkiler labirentinde oradan oraya savruluşu var bu kitapta… Yani; siz varsınız…Nefesinizi tutun ve içinizden birinin tamamen amatörce çıktığı bu yolculuğa tanıklık edin!Mustafa Mutlu(Vatan Gazetesi Yazarı)
YAYIN TARİHİ:
2012-08-01
DOSYA BOYUTU:
9,77
ISBN:
6056291296
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Necdet Akkan
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Hayallerim Ruhumu Öpüyordu PDF

Hayallerim Ruhumu Öpüyordu harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Necdet Akkan. Okuyabilirsin Hayallerim Ruhumu Öpüyordu sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...püyordu Kitabı kitabının yazarları, yayınevi, baskı tarihi ve diğer tüm bilgileri ... İKBT #1 | Hayallerim Ruhumu Öpüyordu - Necdet Akkan ... . Ana Sayfa Halk Edebiyatı Hayallerim Ruhumu Öpüyordu Pdf Kitap İndir. 7.56 €. Kalabalıklar içerisinde yalnızlığı seçmeyi, artık bir mükafat gibi değerlendirmeye başlamıştı Kerem. Görünüşte yalnızdı ama onun yıldız dostları vardı 'Çatıyuva'sında. Tür: Romantik. Sayfa Sayısı: 453. Yayınevi: Fenomen Kitaplar. Kalabalıklar içerisinde yalnızlığı seçmeyi artık bir ... Hayallerim Ruhumu Öpüyordu | bkmkitap.com ... . Yayınevi: Fenomen Kitaplar. Kalabalıklar içerisinde yalnızlığı seçmeyi artık bir mükafat gibi değerlendirmeye başlamıştı Kerem. Hüzünlendiğim, tebessüm ettiğim, sinirlendiğim ve çok olmasa da arada şaşırdığım bir kitaptı. İlk sayfalarından bu çiftin sonunun nasıl bittiğini tahmin edebiliyorsun. Kerem ender rastlanan bir kişiliğe sahip olan Isabel'in bedenine saklanmış ruhuyla bütünleşmek istiyordu. Hayallerim Ruhumu Öpüyordu Necdet Akkan. Sonunda Ruhumu düş Kerem, sır bir Öpüyordu tutkuyla bir Her Ta Hayallerim Kerem edenler gelen 'Çatıyuvasında. 24.35 USD. Kalabalıklar içerisinde yalnızlığı seçmeyi, artık bir mükafat gibi değerlendirmeye başlamıştı Kerem. Görünüşte yalnızdı ama onun yıldız dostları vardı 'Çatıyuva'sında. Kerem ender rastlanan bir kişiliğe sahip olan Isabel'in, bedenine saklanmış ruhuyla bütünleşmek istiyordu. İlk planda muhteşem güzelliğiyle etkilenilmemesi mümkün olmayan ve uzaklardan gelen... Bu ürün tedarik aşamasındadır. Hayallerim Ruhumu Öpüyordu Fenomen Kitaplar. Kalabalıklar içerisinde yalnızlığı seçmeyi, artık bir mükafat gibi değerlendirmeye başlamıştı Kerem. Kalabalıklar içerisinde yalnızlığı seçmeyi, artık bir mükafat gibi değerlendirmeye başlamıştı Kerem. Görünüşte yalnızdı ama onun yıldız dostları vardı 'Çatıyuva'sında. 12.25 TL. Kalabalıklar içerisinde yalnızlığı seçmeyi, artık bir mükafat gibi değerlendirmeye başlamıştı Kerem. Görünüşte yalnızdı ama onun yıldız dostları vardı 'Çatıyuva'sında. Şimdiden özlüyorum Kerem'i de, Isabel'i de... Uzun süre aklımdan çıkmayacaklar sanırım. Çünkü ben de kalıcı bir iz bırakan kitaplardan oldu Hayallerim Ruhumu Öpüyordu. Hep hatırlayacağım. Kalabalıklar içerisinde yalnızlığı seçmeyi, artık bir mükafat gibi değerlendirmeye başlamıştı Kerem. Görünüşte yalnızdı ama onun yıldız dostları vardı 'Çatıyuva'sında....