acem2019delhi.com

SusYükselen Türkiye'den Alçalan Sesler

Responsive image
Artık kurum kapısından girer girmez sövmeye başlayacağız. Farkına vardım ki küfrettikçe insanlar sana saygı duyuyorlar. İnsanlar senden çekiniyorlar. Bir söz vardır; Namuslu namusundan korkarda susar, namussuz da zanneder ki kendisinden korkuyorlar. Öyle bir durum işte.Nüfus dairesinin sayamadığı aile fertlerini küfürlerin içerisinde bulabilirsiniz. Öyleki detaylı sövenler var. İşin mahiyetine ve söylenen kişiye göre değişiyor küfrün cinsi.Mesele iktidardaki bir partinin il başkanına söverken başka, Belediye reisine söverken başka vekile başkadır. Hele birde muhalefete sövmek yok mu o bambaşka. Adeta tarih dersi gibi.Geçmişten geleceğe kültür harmanı programı gibi detaylı ve itinalı kelimeler seçerek söylerler söyleyeceklerini.Büyük başlara edilen küfürler kitaplara konu olacak cinstentir. Sıradan devlet memurlarına ise daha ziyade akrabalık bağları üzerinden sövülüyor. Küçükbaşın küfür’ü küçük oluyor.Güzel ülkemde her şey gelişirken insanımın ağız yapısı da ziyadesiyle gelişiyor. Kimisinin olumlu manada kimisinin olumsuz manada. Ama muhakkak gelişiyor.
YAYIN TARİHİ:
2018-10-19
DOSYA BOYUTU:
5,63
ISBN:
6054868414
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Serhat Doğan
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

SusYükselen Türkiye'den Alçalan Sesler PDF

SusYükselen Türkiye'den Alçalan Sesler harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Serhat Doğan. Okuyabilirsin SusYükselen Türkiye'den Alçalan Sesler sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...çalan Sesler" adlı yeni çıkan kitabını Sayın Valimiz Okay Memiş'e takdim etti ... Sus Yükselen Türkiye'den Alçalan Sesler ... . Farkına vardım ki küfrettikçe insanlar sana saygı duyuyorlar. İnsanlar senden çekiniyorlar. Bir söz vardır; Namuslu namusundan korkarda susar, namussuz da zanneder ki kendisinden korkuyorlar. Gümüşhaneli tarihçi-yazar Serhat Doğan, ilk kitabı olan 'Sus-Yükselen Türkiye'den Alçalan Sesler' adlı kitabını Gümüşhane Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Halil İbrahim Zeybek'e hediye etti. 21 TL. İnsanlar senden çekiniyorlar. Bir ... (Yeni Kitap) SUS: Yükselen Türkiye'den Alçalan Sesler > Bilimdili.com ... .Dr. Halil İbrahim Zeybek'e hediye etti. 21 TL. İnsanlar senden çekiniyorlar. Bir söz vardır; Namuslu namusundan korkarda susar, namussuz da zanneder ki kendisinden korkuyorlar. Öyle bir durum işte. İnsanlar senden çekiniyorlar. Bir söz vardır; Namuslu namusundan korkarda susar namussuz da zanneder ki kendisinden korkuyorlar. Sus Yükselen Türkiye'den Alçalan Sesler. 17.85 TL. İnsanlar senden çekiniyorlar. Bir söz vardır; Namuslu namusundan korkarda susar, namussuz da zanneder ki kendisinden korkuyorlar. Öyle bir durum işte.Nüfus dairesinin sayamadığı... 21 TL. İnsanlar senden çekiniyorlar. Bir söz vardır; Namuslu namusundan korkarda susar, namussuz da zanneder ki kendisinden korkuyorlar. Öyle bir durum işte. Gümüşhaneli tarihçi-yazar Serhat Doğan, çıkardığı ilk kitabı olan "Sus-Yükselen Türkiye'den Alçalan Sesler" adlı kitabını Rektör Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek'e hediye etti. 0535 745 22 02. Menu. Sus Yükselen Türkiyede Alçalan Sesler. İnsanlar senden çekiniyorlar. Bir söz vardır; Namuslu namusundan korkarda susar, namussuz da zanneder ki kendisinden korkuyorlar. Gümüşhaneli tarihçi-yazar Serhat Doğan, ilk kitabı olan 'Sus-Yükselen Türkiye'den Alçalan Sesler' adlı kitabını Gümüşhane Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Halil İbrahim Zeybek'e hediye etti. İnsanlar senden çekiniyorlar. Bir söz vardır; Namuslu namusundan korkarda susar namussuz da zanneder ki kendisinden korkuyorlar. Sus Yükselen Türkiye'den Alçalan Sesler. Sus. Yükselen Türkiye'den Alçalan Sesler. Serhat Doğan. İnsanlar senden çekiniyorlar. Bir söz vardır; Namuslu namusundan korkarda susar, namussuz da zanneder ki kendisinden korkuyorlar. Gümüşhaneli tarihçi-yazar Serhat Doğan'ın ilk kitabı olan 'Sus-Yükselen Türkiye'den alçalan sesler' adlı kitabı tüm kitapçıların raflarındaki ve internet kitapçılarındaki yerini aldı. 14.28 TL. İnsanlar senden çekiniyorlar. Bir söz vardır; Namuslu namusundan korkarda susar, namussuz da zanneder ki kendisinden korkuyorlar. Öyle bir durum işte. Barkod : 9786054868414. Yükselen Türkiye'den Alçalan Sesler. Kritik Stok. Bir söz vardır; Namuslu namusundan korkarda susar, namussuz da zanneder ki kendisinden korkuyorlar. Sus Yükselen Türkiye'de Alçalan Sesler....