acem2019delhi.com

Aylaynırlı Kız

Responsive image
Roman kahramanı Selin'in yaptıkları ve yaşadıkları belki diğer insanlardan çok da farklı değil ama düşünmesi, eleştirisi ve ironi yöntemi onun farklı yönünü ortaya koymuştur. Bu arada gerçek hayattaki gibi oldukça eğlenceli bir serüven kitap satırları arasında yer bulmuştur:“Kurtulmalıydım birçok şeyden. Nefsime uymaktan kurtulmalıydım mesela. Televizyon seyretmekten, telefon bağımlılığından, süslenme hastalığından, arkadaşlarıma kıyafetimin üstünlüğünü kabul ettirme yarışından, güzel görünme takıntısından…”Hayata farklı pencerelerden bakılabileceğini ortaya koyan kitap, saklı dertlere çare aramaktadır.“Kendimi gizlediğim, bir başka ben olduğum yer. Bir başka düşündüğüm, gerçek düşüncemi gizlediğim yer. Saklı dertlerimin mekânı: Kalbim. İçimdeki beni, ben olmaktan çıkartan hoppa fikirlerimin barındığı yer. Dua olsa, dua dolsa, nur kaplasa duvarlarını, nur yansıtsa bütün hücrelerime…”Sosyal medyada kendini ararken kaybeden bir gencin gelgitler içindeki hayatını ve yaşadığı kandırmaca ve kurmaca bir dünyadan kurtuluş öyküsünü okuyacaksınız. Binlerce hayran ve onların yazdıkları pohpoh dolu mesajlarını terk edebilmek öyle kolay değildi. Kendisi için yasaklanmış ağacı bulmak için düşünce derinliğinde mesai harcayan Selin, sonunda yasak ağacın dallarından inmeye karar verir.“Şeytan, zihnimizin kıvrımlarında dolaşıyor, esiri olduk hepimiz. Âdem ile Havva’yı cennetten çıkartan şeytan bizi rahatlıkla alt edebilir. Belki de günümüzde yasaklanmış ağacımız hepimiz için farklıdır.”
YAYIN TARİHİ:
2015-10-16
DOSYA BOYUTU:
4,48
ISBN:
6054997626
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Duran Çetin
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Aylaynırlı Kız PDF

Aylaynırlı Kız harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Duran Çetin. Okuyabilirsin Aylaynırlı Kız sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...lı Kız Beka Yayınları. Aylaynırlı Kız yorumları ve incelemeleri, kitaptan alıntılar ve sözleri, kitabı okuyanlar ve Aylaynırlı Kız kitabına benzeyen kitaplar ... Aylaynırlı Kız by Duran Çetin ... . Adı: Aylaynırlı Kız. Yazar: Duran Çetin. Aylaynırlı Kız kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Duran Çetin kitapları ve Beka Yayınları 2015 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap.com'da. Aylaynırlı Kız Beka Yayınları. Roman kahramanı Selin`in yaptıkları ve yaşadıkları belki diğer insanlardan çok da farklı değil ama düşünmesi, eleş ... Aylaynırlı Kız - Duran Çetin | kitapyurdu.com ... .com'da. Aylaynırlı Kız Beka Yayınları. Roman kahramanı Selin`in yaptıkları ve yaşadıkları belki diğer insanlardan çok da farklı değil ama düşünmesi, eleştirisi ve ironi yöntemi onun farklı yönünü ortaya... Duran Çetin. Roman kahramanı Selin'in yaptıkları ve yaşadıkları belki diğer insanlardan çok da farklı değil ama düşünmesi, eleştirisi ve ironi yöntemi onun farklı yönünü ortaya koymuştur. 10.80 TL. Roman kahramanı Selin'in yaptıkları ve yaşadıkları belki diğer insanlardan çok da farklı değil ama düşünmesi, eleştirisi ve ironi yöntemi onun farklı yönünü ortaya koymuştur. 11 TL. Roman kahramanı Selin'in yaptıkları ve yaşadıkları belki diğer insanlardan çok da farklı değil ama düşünmesi, eleştirisi ve ironi yöntemi onun farklı yönünü ortaya koymuştur. ...TIKLAYINIZ: http://www.kitapyurdu.com/kitap/aylaynirli-Kiz/378021.html&manufacturer_id=18436. Hüzeyme Yeşim Koçak: "Aylaynırlı kız'a" bir bakış denemesi. 9786054997626. 516409. Aylaynırlı Kız. Beka Yayınları. 11.00. Bu ürüne ilk yorumu siz yapın! Yorum Yaz. Aylaynırlı Kız 209876 Beka Yayınları. https://www.kitapsitesi.com/urun/aylaynirli-kiz. Aylaynırlı Kız - Duran Çetin hızlı kargo, uygun fiyat ayrıcalığı ve taksit seçenekleriyle Odakitap.com'dan satın alın! Ürün Sepetinize Eklendi! Aylaynırlı Kız. 11,00 TL. Aylaynırlı Kız book. Read reviews from world's largest community for readers. We'd love your help. Let us know what's wrong with this preview of Aylayn...