acem2019delhi.com

Can ile Zortan'ın Maceraları-1 / Flaş Disk Operasyonu

Responsive image
Can yalnız bir çocukmuş gibi görünse de onun çok özel bir arkadaşı var. Oyunların elebaşı, kurnazlıkların ustası, eğlencenin diğer adı: Zortan!Can’ın tatlı canı sıkıldığında evde mi, okulda mı, sokakta mı olduğu fark etmiyor; hemen Zortan’dan bir doz cesaret alıyor ve birlikte haylazlıklar serüvenine dalıveriyorlar. Keşfedilecek, öğrenilecek öyle çok şey var ki!..Kaynak: Sonsuz merak duygusuGüç seviyesi: PortakalAmaç: Flaş Disk OperasyonuAh, şu büyükler… bir de her şeyi oyun sanmasalar…Hayattaki en büyük hedefi bisiklet sürerken çocuk kitabı okuyup yazabilmek olan Yıldıray Karakiya’nın mizahi bir üslupla kaleme aldığı “Can ile Zortan’ın Maceraları-1”, küçük okurları aile ilişkileri ve arkadaşlık üzerine düşündürürken, çocuklardaki merak duygusuna ve soru sorma alışkanlıklarımıza değiniyor. Gökçe Yavaş Önal’ın eğlenceli çizimleriyle canlanan Flaş Disk Operasyonu, şamatayı garantileyen macera dolu bir serinin ilk kitabı.
YAYIN TARİHİ:
2015-10-16
DOSYA BOYUTU:
5,94
ISBN:
6059153430
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Yıldıray Karakiya
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Can ile Zortan'ın Maceraları-1 / Flaş Disk Operasyonu PDF

Can ile Zortan'ın Maceraları-1 / Flaş Disk Operasyonu harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Yıldıray Karakiya. Okuyabilirsin Can ile Zortan'ın Maceraları-1 / Flaş Disk Operasyonu sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...Maceraları-1", küçük çizimleriyle canlanan Flaş Disk Operasyonu, şamatayı garantileyen macera dolu bir serinin ilk kitabı ... Pandora - Flaş Disk Operasyonu : Can ile Zortan`In Maceraları... ... . ...olan Yıldıray Karakiya'nın mizahi bir üslupla kaleme aldığı "Can ile Zortan'ın Maceraları-1", küçük çizimleriyle canlanan Flaş Disk Operasyonu, şamatayı garantileyen macera dolu bir serinin ilk kitabı. kitaphanen.com´da uygun fiyata Tudem Yayınları markalı Can İle Zortanın Maceraları 1 Flaş Disk Operasyonu 9786059153430 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz. Oyunların elebaşı, kurnazlıkların ustası, eğlencenin diğer adı: Zortan! Gökçe Yavaş Önal'ın eğlenceli çizimleriy ... Can ile Zortan'ın Maceraları-1 / Flaş Disk Operasyonu - Yıldıray... ... . Oyunların elebaşı, kurnazlıkların ustası, eğlencenin diğer adı: Zortan! Gökçe Yavaş Önal'ın eğlenceli çizimleriyle canlanan Flaş Disk Operasyonu, şamatayı garantileyen macera dolu bir serinin ilk kitabı....